Gesprek

04-05-2011

Gisteren op gesprek geweest voor een nieuwe poging voor zwanger te worden.

Mijn lichaam is nog niet voldoende hersteld. Natuurlijk het psychologische telt ook nog mee. Heb moeite dat ik een miskraam heb gehad en kan het nog steeds niet aanvaarden. Dat heeft zijn tijd nodig. Maar was toch opgelucht bij het gesprek bij de gyneacoloog Dr. Peeraer.

Nu toch een afspraak dat ik mijn maandstonden in juni afwacht en dan een poging doen voor de volgende. Hopelijk loopt dan alles goed.

We hebben nog even om voldoende te herstellen en dan de volgende stap.

Laten we duimen

366 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Anna04

    doe rustig aan en denk even aan mooie dingen die je straks in je armn krijgt. hoop voor je dat alles voldoende hersteld en goed met je gaat.. ik blijf voor je duimen op een mooie droom dat werkelijkheid word.. xxx

  • vienna72

    een goed herstel is heel belangrijk en die ene maand wachten dat gaat ook nog wel lukken. hoe beter je herstel is des te beter voor je nieuwe nieuwe poging succes tot die tijd met het wachten liefs vienna

  • dlgj

    dat heeft ook tyd nodig
    ik duim mee