Wat ben ik blij!

Dat ik niet in de tijd van voor de wasmachine leef! Tjonge, die huisvrouwen hadden het nog eens zwaar! Hoe ik daarbij kom? Tja, ik dacht ff praktisch ingesteld te zijn, dus had aardig wat was opgespaard om vandaag allemaal in een moeite door erdoorheen te draaien. Briljant plan, ware het niet dat mijn wasmachine mij niet van tevoren had ingelicht over plannen om mogelijk tijdens de eerste was al stuk te gaan! De etter!

Maar goed, buiten het feit dat we die kosten er net ff niet bij kunnen hebben, kan ik het tegenover mijn collega's niet maken om morgen in mijn oude, afgetrapte trainingsbroek te komen met een shirt vol vlekken erin.... Dus, toch maar wat dingen op de hand gaan wassen. Wat een klerewerk is dat! letterlijk en figuurlijk! en mijn goed, lang leve de centrifugefunctie van een wasmachine, want het water eruit krijgen is nog ellendiger!

Gelukkig is mijn moeder zo lief geweest vanmiddag alle overige was op te halen en te draaien voor me. Nou maar hopen dat ze ook nog in zo'n goeie bui is dat ze nog wil strijken, haha!

xxx

475 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Miriam77

    Oh hemel, nee zonder wasmachine met een kleine en de tweede onderweg schiet niet op....

    Is hij inmiddels gemaakt

  • Jess2210

    Oeh! Ik zou ook echt niet weten wat ik zonder zou moeten...

  • sopraantje

    Ja waar zouden we zijn zonder wasmachine...je weet het helaas!!

  • Sharon Heukels-Mahler

    Ha ha ha, dat is wel ... zeg dat je wasmachine het heeft begeven. Succes met de was.
    Hoop voor je dat ze de was gelijk even voor je strijkt .

    Liefs

  • lyseth

    WHAHA succes meid!!!

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Oh vreselijk als juist DIE machine het begeeft! Liefs XxX

  • Bloem28

    hilarisch! hopelijk wil je moeder idd ook strijken! succes! x

  • Wonder1

    Ja dan mis je het pas hea!! Een mega uitvinding:)

  • Blenntmama

    ja je moet er toch niet aan denken om alles op de hand te doen..... zou je een dagtaak aan hebben!!

  • daampjes

    ongelovelijk he dat zo een apparaat zo belangrijk is geworden. Ik kan echt niet meer zonder!!! Lol en had ze zin om te strijken?