Weet je hoe erg???

Stel je voor...... het is kwart voor zes 's ochtends. Je wekker gaat af en je weet dat je op deze afschuwelijke, koude morgen direct je bed uit moet. Geen man die je nog even knuffelt, niet nog even snoozen omdat je weet dat je tijd zat hebt en het niet zo erg is als je vandaag een half uurtje later op je werkt bent..... het badkamerraam heeft de hele nacht open gestaan, lekker fris zullen we maar zeggen!

Dan.... het is kwart over twaalf 's nachts. Je komt thuis van je werk. In de auto zit je onder het genot van deprimerende muziek van alan parsons project (old and wise) te balen van het feit dat er niemand is om je bed voor te verwarmen, en zelfs niemand die je vannacht nog even wakker kan maken met zijn gehuil.... helemaal only the lonely!

Maar.... gelukkig, als je thuis komt blijkt er een vriendje te zijn. Hij zit naast de voordeur te wachten op je. Relaxed, met een van zijn acht poten onder zijn kin, en met de andere trommelt hij een beetje op de deurpost... tomtiedomtiedomtiedom! Weet je hoe erg dat is!!!!!!!!!!!! Ik ben dus als de dood voor spinnen! en dan moet ik dat beest dus gaan opzuigen (doodslaan geeft vlekken en oppakken en buiten zetten doe ik niet met zo'n monster met deze afmetingen) met een stofzuiger waar de slang kapot van is....... en dan te bedenken dat die grote spinnen nooit alleen komen...... Wat zal ik lekker slapen zometeen!

Welterusten!

xxx

518 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ikbenmoedergeworden

    Was een hele lange dag zo te zien, hoop dat het toch een vrijgezelle spin was!

  • babydream

    Mijn kracht is ......spinnen hebben toch geen tanden en als ze er wel zijn kunnen ze nooit groot zijn in mijn beleving hihihi

  • Blenntmama

    daarom heb ik zo'n racket dat ze electrocuteert..... beetje cru maar ik vind het ook zo'n griezels (en dan woon ik in de bossen waar dus van die lekker dikke zwarte zitten waar zelfs mijn vriendje soms van schrikt)

  • Mamaatje87

    mm je hebt toch zeker wel de stofzuiger ruim een kwartier laten zuigen?? Anders kruipt ie dr uit!!!
    AAAAAAAAAHHHHHHHHH ;)

  • pomelo

    whahahahahah zeer vermakkelijk dit verhaal SORRY ;) lekker geslapen?

  • Bloem28

    Saai hè, alleen slapen? Hopelijk heb je wel een beetje lekker geslapen, ondanks de opgezogen spin! x

  • Sharon Heukels-Mahler

    Ohhh jeee, hoe heb je geslapen vannacht? Ik zou niet echt lekker kunnen slapen, had hem wel zachtjes op zijn kop getikt en daarna opgezogen maar zoals je zegt meestal zijn ze niet alleen, brrrr.
    Maar niet te veel aan denken.

    Liefs Sharon

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    OHHHH VRESELIJK!!!!!!
    Ik had vorige week precies hetzelfde, maar mijn mannetje was wel thuis en die heeft hem toch maar een klap op z'n kop verkocht, zodat ie op geen enkele wijze mijn nachtrust alsnog kon verstoren ;-) !
    Maar de wetenschap inderdaad dat ze 9 van de 10 keer niet alleen zijn, BRRRRRR!!!!

    Hopelijk heb je nog een klein beetje kunnen slapen?!

    Liefs Xx

  • daampjes

    lol ach meid toch je hebt het wel zwaar et gevecht tegen spinnen de eenzaamheid hier een digiknuffel....
    waar is jasper wat heb ik nu gemist?

  • mama-van-maurice

    aaaaaaaahhhhhhhhh bah wat eng meid.Hoe is het gegaan vannacht?Liefss