Vooruit dan maar......

De oplettende kijker weet het inmiddels, maar om alle twijfel weg te nemen bij jullie.... Ik ben zwanger!!!!! het voorgevoel waar ik op doelde was dat van 6 maart. Toen had ik steeds het getal 4 in mijn hoofd. Dat stond dus voor de vierde ronde iui.

iedereen super bedankt voor het duimen en jullie lieve reacties! Geweldig dat jullie zo meeleven!

xxx

O ja, help me onthouden dat ik binnenkort even een blog schrijf over hoe mijn man het nieuws incasseerde.... was erg grappig!!!!

472 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama van N en J

    Van harte meis!
    Ik hoop me aan het einde van de week bij je te kunnen voegen ;-)

  • babydream

    wauwwwwwwwwwwwww xxx

  • Wonder1

    Hoi!! Wat geweldig meid! Dat is een hele juiste vrouwelijke intuitie geweest:) Geniet er lekker van!

  • ikbenmoedergeworden

    Nogmaals gefeliciteerd hoor, heerlijk dat het gelukt is!

  • carmpien

    Geweldig!!!! Geniet met volle teugen! Enne... vertel eens hoe je man het nieuws incasseerde?

  • anouk

    gefeliciteerd.

  • linnepin78

    Nogmaals van harte! Ik zie nu dat je er al een hele tijd mee bezig was. Wat fijn dat het nu toch ècht gelukt is!

  • Debber

    Hey meis, wat ontzettend fijn voor jullie! Ik kijk uit naar je blogje, want daar kan ik meestal wel om lachen. Ga maar lekker van dit goede nieuws genieten!

  • moppie-de-poppie

    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhh!~gefeliciteerd!

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    YEAAHHH!!!! Gefeliciteerd meid! Wat ben ik blij voor je!!!
    Helemaal super!

    Liefs XxX

  • Daampjes

    echt waar meis oh wat een geweldig nieuws ik ben zo intens blij voor jullie . Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    dikke knuffel voor jouw kleine boon dat hij/zij maar groot en sterk mag groeien!!!!! oh wat een geweldig nieuws! xx

  • mama-van-maurice

    Nogmaals van harte gefeliciteerd meid ik ben echt mega blij voor jullie.Joepieeeee een brusje voor j.asper. o enne niet de blog vergeten he hahah.Liefss

  • liekie

    GEFELICITEERD MEID!!!!! Geweldig nieuws.
    Ik durfde ook niet te reageren op je vorige blogje, omdat ik ook had gelezen dat je bang was om ongi te worden. Nou dus mooi niet he! Geniet ervan...en wacht niet te lang met het vervolg verhaal!!

  • Jess2210

    Gefeliciteerd meid! Eindelijk toch de finale gewonnen! (Nu NL nog ;-)
    Ik was ff bang dat je het over je blog van 28-6 had...Waar je dacht ongesteld te gaan worden...
    Maar dit is nog eens goed nieuws! Is het duimen toch niet voor niks geweest :-)
    Geniet ervan en ik wacht de blog over je vent vol spanning af !
    Liefs Jess

  • ~mama-van-elvira~

    hartelijk gefeliciteerd
    en ik ben ook benieuwd naar de volgede blog
    groetjes ro