Katten

Lieve meiden,

Een maand of 2 geleden heb ik mijn lieve katten weg gedaan. Wij hadden echt veel te weinig tijd voor ze en vond dat zielig worden. Ik had een heel goed tehuis voor ze gevonden. De meid waar ze naartoe zijn gegaan had al 2 katten. Dat is een tijd goed gegaan, maar de laatste weken niet meer.

Ik zoek dus een nieuw tehuis voor ze. Hebben jullie plaats? of kennen jullie iemand die ze graag zou willen hebben? Het zijn een gesterilliseerde poes en een gecastreerde kater. Ze zijn 9,5 en 10,5 jaar oud.

als je iemand weet, laat het me horen!

xxx

453 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Hey meis, wat jammer dat het daar niet meer gaat...
    Mocht ik iemand weten, dan hoor je het van me!

    Hoe is het verder met je? En met het wachten ;-) !!!
    Wanneer gaan jullie ook alweer op vakantie? Vrijdag?

    Liefs XxX

  • Kippy

    hey nija... aww wat erg dat t niet meer gaat
    helaas hier de katten ook een ander huisje moeten zoeken ivm kaateallergie bij de kleine :(

  • daampjes

    He lievie , ahh wat sneu dat het niet werkt.
    Voelt toch vreemd he alsje dan je katten weg moet doen. Heaas ik er heb zelf al 3 en 2 erbij is te veel van het goede. zal even rond vragen.
    x

  • The3Ladys

    Tja heb al een hond 2 schildpadjes 2 apen 1 beer en 2 katten en straks nog 2 wondertjes dus hier denk ik weinig ruimte.

    Successsssss
    xxx
    m&mtjes
    en Bianc

  • MamaLiekje

    Nee sorry, ik heb 3 katten. Gelukkig zoeken ze als ze samen zijn steun bij elkaar, en zijn het niet echt dieren die vereenzamen ofzo, als je maar gewoon regelmatig thuis bent en ze eens over hun bolletje aait. Ik zou ook zorgen dat je zeker ben dat ze dit keer wel goed terecht komen, want katten vinden het heel erg om iedere keer van huis te wisselen. Erger nog dan van baasje als je het mij vraagt. Succes ermee.