Eindelijk

eindelijk ben ik dan toch ongesteld geworden. Dat houdt in dat ik woensdag naar het ziekenhuis ga voor een uitgangsecho en bloedprikken dat ik woensdag voor het eerst weer puregon ga spuiten. Beginnen met 75 eenheden. vorige keer begonnen met 50 en geeindigd met 125. ben heel benieuwd waar ik nu op uit ga komen!

mijn lichaam laat trouwens wel gelijk merken dat ik ongesteld ben! puisten, hoofdpijn en megabuikpijn! nou ja, het is voor een goed doel zullen we maar zeggen! hopelijk voor de komende 10 maanden weer klaar! haha!

475 x gelezen, 0

reacties (0)


  • miriam77

    Balen dat je ongesteld bent geworden. Ik las je titel ik dacht ja positieve test maar dat viel even tegen toen ik de rest las. Hoop dat het allemaal gaat lukken. Succes en ik duim met de rest mee.

  • The3Ladys

    Meis ik ga duimen voor je.
    xxx
    Bianc

  • mama-van-maurice

    Heey meis.Succes de volgende ronde.Ik duim hard voor je.Liefsss

  • Debber

    Ik hoop het ook voor je meid.

  • daampjes

    Jeah op naar de volgende stap voor het broertje of zusje voor jasper!!!!
    succes meis.

  • veronique85

    heel veel succes meid!!!

    LIefs vero