Hoi allemaal,
Heb al een tijdje niks gepost.
Bijna 18 weken zwanger van ons zoontje, en het valt eigenlijk allemaal reuze mee.
Ik dacht altijd zwanger zijn zal wel zwaar worden aangezien ik heel mager ben
Het valt zo mee. Ben misselijk geweest van week 6 tot 8 elke avond bij het eten dat ik dacht nee joh,
moet dit weer eten werd een ramp, werk in de horeca en wilde het liefst al die mensen wat aan doen met hun eten.
Na die 8 weken gingen me eigen broeken al niet meer dicht wat ik super vond(en nog steeds vind) eindelijk dik hopelijk blijft het ook hangen straks.
Ik loop bij de dietist en krijg wat shakes om iets meer binnen te krijgen. Totaal in het 1e trimester 4 kilo aangekomen.
Enige nadeel dat ik last kreeg van me heupen, lopen deed zo pijn hup naar de huisarts en de podotherapeut en heb nu stevige zolem gekregen lopen gaat perfect zonder pijn.
Nu de laatste weken wat rugpijn maar dat neem ik voor lief, dik worden is kilos sjauwen en me rug kent dat natuurlijk niet.
Vanaf week 13 kreeg ik last van af en toe flauwvallen door de te lage bloeddruk en met dat warme weer wat we soms hadden liep dat niet lekker ook niet op me werk, het terras was echt een drama.
Dus besloten om minder te werken zou van 38 uur naar 28 gaan, samen besproken met de baas.
Helaas na 2 weken vond ze het nodig me een oor aan te naaien, ze nam iemand anders aan en ik kon nog maar 15 uur werken daar begon de stress.
Fincieel zouden we dat net aan redden maar dan wel zonder kindje heb me hele week zo op laten naaien, manlief en ik hebben slecht geslapem ervan. Uiteindelijk uitgelegt dat ik dan de ziektewet in wil gaan via het uwv.
Maar daar begint ze niet aan dat doet ze niet.
Voelde me zo ellendig, op het werk kon ik ook niks meer goed doen, als gasten vroegen ben je zwanger en ze kreeg er lucht van dat ik ja zei nou kreeg de wind van voren van haar, ze snauwde me elke dag af gewoon omdat ze wilt dat ik 15 uur werk.
Uiteindelijk de knoop door gehakt en heb gezegt 15 uur doe ik niet 24 max wil ik werken om mijn gezin staande te houden straks.(nog gedacht aan een nieuwe baan maar wie neemt een zwangere vrouw aan?) .
Tis nu 20 uur geworden en hoop stiekem dat me contract in augustus niet verlengt word. Al werk ik in de week wel geen 20 uur en wilt ze dat ik uren terugbetaal nou dacht t niet.
Het hoogte punt tot nu toe is dat we weten dat het een zoon is dol gelukkig zijn we al waren we dat met een dochter ook geweest.
De kamer is leeg de muren moeten nog geverft en de 1e week van juli komt onze kamer( nou ja onze kamer zijn kamer).
Deze week ging iets minder soepel dinsdag avond beroerd geworden, koorts gehad 2 dagen en nu nog verkouden hoofdpijn en hoesten soms tot spugen aan toe. Hoop dat ik snel opknap om weer lekker te kunnen genieten van de laatste dagen voor we op de helft zijn.
Moeders voor moeders ook afgerond de 10 weken plassen zaten erop. Ik ben alle vrouwen dankbaar die dit gedaan hebben zodat wij in verwachting konden raken, en ben blij dat ik iets terug heb kunnen doen.
Liefs van mij
reacties (0)