Vanmorgen moest ik eerst naar het ziekenhuis en had daarna ook nog een afspraak bij de tandarts, dus een lekkere ochtend zo.
Bij de tandarts moest een vulling gerepareerd worden, en verder heeft hij wat tandsteen verwijderd.
De controle bij het ziekenhuis was omdat de eerste IUI die ik 9 oktober had niet tot een zwangerschap heeft geleid. Precies 14 dagen erna werd ik ongesteld, dit merkte ik een dag van te voren al aan mijn temperatuur die gedaald was.
Nu dus de FM meting: rechts was een eitje aan het rijpen en die was nu 9,6 mm. Links zat ineens een cyste, dus dat is minder daar kunnen nu dus geen eitjes rijpen.
Maandag moet ik weer terug voor controle om te kijken hoe het bij de rechter kant gaat en ook kijkt ze of de cyste groter is geworden. Als dat zo is zal deze worden aangeprikt door een gynaecoloog en ben ik er vanaf (als het goed is). Eigenlijk wil ik dat ze dat gewoon doen, want ik had op internet gelezen dat je er dus tijdens gemeenschap ook last van kan hebben. Dit had ik dus afgelopen week maar ik wist niet waar dat door kwam, maar nu dus wel (vanmorgen nog niet, anders had ik het wel gezegd tegen haar). De puregon dosering blijft nog op 50IE dus ik reageer er nog steeds goed op.
Maandag zullen we hopelijk ook een afspraak kunnen maken voor een nieuwe IUI poging.
Ik hou jullie wel op de hoogte.
ps: beetje jammer dat alle blogs na 2 oktober weg zijn, maar het is niet anders.
reacties (0)