Vandaag weer langs geweest in het ziekenhuis. Kreeg instructies hoe ik mezelf met de puregon pen moet prikken. Hiermee moet ik starten op dag 2 van de cyclus. Ik moet nog 10 of 11 dagen wachten tot mijn NOD en stiekem hoop ik dat ik helemaal niet hoef te gaan prikken omdat ik zwanger blijk te zijn, nog even geduld hebben dus pfff dat wachten ook altijd.
Ik heb nu gevoeld hoe het is om die prik te krijgen, en het voelt als een scherp naaldenprikje, maar is goed te doen. Het blijft een beetje een raar idee om een naald in je huid te prikken maar nu ik het gevoeld heb vind ik het dus wel mee vallen. Mijn vriend durft het niet te doen hij is niet zo'n held met naalden, hij kan er niet tegen.
We zullen zien, ik heb nu een recept mee gekregen maar wacht nog even met naar de apotheek gaan. Bij de apotheek hebben ze het alleen niet op voorraad dus als ik in het weekend ongesteld zou worden is dat wel een beetje lastig omdat ik dus op dag 2 moet beginnen, maar we zien wel. Als het goed is duurt het 1 dag voordat ze het hebben bij de apotheek.
reacties (0)