Vandaag moest ik weer terug komen bij de fertiliteitsassistente (dag 38 van mijn cyclus). En ik kreeg dus weer een inwendige echo. De follikel was nu bijna 2 cm en ook het baarmoerderslijmvlies was dikker geworden. Vandaag laatste pilletje met oestogeen wat de aanmaak van het baarmoederslijmvlies verzorgt.
Gisteravond had ik een positieve ovulatietest en ook vanavond was de test positief. Dus 's avonds hebben we het gezellig gemaakt in bed, maar mijn vriend haalde de 'finisch' niet (kon niet klaar komen, sorry voor details).
Om hem gerust te stellen zei ik dat het niet uitmaakte. Maar zelf zei hij 'maar het moet toch'. Vond ik wel erg lief, toch was het niet gelukt. Vanochtend een nieuwe poging gewaagd en uiteindelijk is het gelukt. De fertiliteitsassistente heeft of niet gehoord/of niet begrepen dat we het vanochtend wel gedaan hebben, want ze zei dat we vanavond aan de slag moesten. Waarschijnlijk gaat dat ook wel gebeuren. Ben benieuwd het gaan weer 2 spannende weken worden.
Nog wat ander positief nieuws, ik behoud mijn baan, mijn collega heeft wel te horen gekregen dat ze moet vertrekken. Omdat ik wel was geschokken van het nieuws had ik maandag per internet gereageerd op een vacature. Nu heb ik dus aanstaande dinsdag een sollicitatiegesprek. Op dit vlak dus ook erg spannend, maar als het toch niets wordt is er niets aan de hand omdat ik mijn huidige baan behoud.
Zit toch een beetje met een dilemma. Eigenlijk wil ik graag weg bij mijn huidige werk, ook omdat ik denk dat het niet snel beter met het bedrijf zal gaan en het dus uitstel is van mijn ontslag dat ik nu mag blijven. Maar als ik bij die nieuwe baan wordt aangenomen dan werk ik daar eerst op uitzendbasis, daarna krijg ik wel een vast contract maar ik neem toch een risico, zeker als ik tussentijds zwanger wordt. Ik wil mijn kinderwens niet uitstellen door deze omstandigeheden, dus ik zie wel wat er allemaal gebeurd, het hoeft natuurlijk niet te betekenen dat ik nu wel zwanger wordt, we zien het allemaal wel.
Nog even een vraagje over ovulatietesten, hoeveel dagen kan je een positief test hebben?
Liefs Naomi
reacties (0)