Duidelijkheid

De titel van deze blog is duidelijkheid omdat ik vandaag ongesteld ben geworden. Heb ongeveer 11 of 12 dagen geleden mijn ovulatie gehad en nu dus al ongesteld, een beetje korte lutaele fase. Maar goed maandag voor het eerst naar de gynaecoloog en dan hoop ik dat ik wat antwoorden krijg en ook een oplossing voor mijn onregelmatige cyclus.

Het voelt wel raar om weer ongesteld te zijn na 66 dagen, heb echt wel buikpijn, was bijna vergeten hoe het voelde (haha). Ergens ben ik toch wel blij dat ik nu al ongesteld ben geworden want nu weet ik dat het maandag zeker weer over is, ik ben het meestal 4 of 5 dagen. Het is dit jaar pas de 3e keer dat ik ongesteld ben, was het in januari (de 15de) daarna op 7 maart en dus nu op 12 mei. Op deze manier heb je nog minder kans om zwanger te worden, dus hopelijk heeft de gynaecoloog er een oplossing voor.

Ik wens iedereen veel succes met klussen/wachten/nieuwe ronde of hun zwangerschap. Voor iedereen die nog niet zwanger is hoop ik dat we allemaal snel kunnen zeggen dat onze wens in vervulling is gegaan.

Liefs Naomi

394 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sip82

    Meid, fijn dat je weer ongesteld bent! Je moet maar zo denken, mijn lichaam doet het weer en nu kun je verder met stappen ondernemen en wie weet is het dan wel heel snel raak!
    Veel succes! Liefs

  • The3Ladys

    Lekker he die mensturatie......... bedoel daar mee dat je wel duidelijkheid hebt. Ik had ook een hele korte lutelle fase hihi(wat een benaming). Die van mij was vorige keer ook 12 dagen.

    Hoop dat de gyna je kan helpen ik denk zelf aan Clomid 50 of 100 mg.

    Successsssss

    xxx

  • Mevrouw theelepeltje

    Fijn dat je nu je duidelijkheid hebt!!xxx

  • Snoezel80

    Jammer dat het deze keer niet gelukt is....Ik wens je in ieder geval heel veel succes bij de gyneacoloog en dat e.e.a. snel duidelijk wordt. X