UPDATE (naar huisarts)

Hoi meiden,

Ben vandaag naar de huisarts geweest omdat de test vanmorgen weer negatief was. Heb inwendigonderzoek gehad, en er waren geen afwijkingen, en ben ook niet zwanger. De huisarts heeft direct een uitstrijkje gemaakt omdat ik daar toch een uitnodiging van gekregen had (eerste keer). De uitslag daarvan is over 2 weken.

Advies is om te gaan temperaturen de komende 3 maanden, en dan kan ik hiermee terug komen om te bepalen of er wel een ovulatie plaatsvindt. Echter ben ik over 4 weken nog niet ongi geworden dan moet ik weer langs de huisarts. Uiteindelijk moet ik dus gewoon weer afwachten tot ik ongesteld wordt, en gaan temperaturen daar kan ik direct mee beginnen. Ook zei de huisarts dat hij eventueel wel alvast een test kan uitvoeren bij mijn mannetje (als hij dat tenmiste wil) heb dit al wel gezegd tegen hem (telefonisch) en gezegd dat hij daar maar even over moest gaan nadenken, van mij mag hij ook nog wel 3 maanden wachten zodat we ook weten hoe bij mij de ovulatiekalender loopt.

Groetjes Naomi

378 x gelezen, 0

reacties (0)


  • petrouschka

    Hey Naomi, bedankt voor je berichtje. Ik kan me voorstellen dat deze cyclus voor jou onverwacht lang duurt. Misschien kan het ook 'gewoon' komen door een extra drukke periode? Of andere oorzaken waardoor je hormoonhuishouding van slag is geraakt? Hoeft niet persé iets ergs te betekenen hoor. Maar temperaturen is wel fijn, ja, voor extra duidelijkheid.
    Doe ik ook, juist omdat er bij mijn cyclus geen pijl op te trekken valt. Kortste was 35 dagen, langste keer 61 dagen zelfs.
    Afgelopen maand heb ik geen hele duidelijke verhoging gezien heb rond mijn eisprong. Toevallig vlak daarvoor voor het eerst een paar ovulatietesten gebruikt, en ik had wel een positieve test. Sinds een paar dagen is mijn temperatuur wel wat hoger dan daarvoor, dus wie weet....

    Belangrijkste blijft natuurlijk dat de sex (klussen is zo'n vreselijk woord) niet te geforceerd wordt en jullie lekker genieten van elkaar!
    Ik hoop dat het je niet al te zwaar valt om zo lang te wachten op de uitslag en tussendoor evenwel veel plezier hebt van jullie momentjes samen!!

    Liefs, Petrouschka

  • boogschutter1979

    jeetje he, wat spannend allemaal! Hoop dat de uitslag van je uitstrijkje in ieder geval goed is. Veel sterkte en succes deze tijd! Liefs

  • sip82

    Jeetje, t valt niet mee allemaal he!
    Ik kan me voorstellen dat t even moeilijk is, dat het niet allemaal "gewoon"verloopt!
    Veel sterkte en hoop dat je heel snel ongesteld word!
    En dat je uitslag helemaal goed is natuurlijk!
    liefs

  • daantje en davy

    Dat is tenminste iets.
    Ik had het ook hoor,twee mnd over geslagen,maar niks aan de hand.
    grt

  • jakkie84

    wat spannend allemaal heel veel sterkte liefs