Mn kleine kereltje word geopereerd

Hey,

Onze jongste heeft al vanaf zn geboorte een gehoor probleem.

Nu is het gehoor aan zn linker oor zo slecht geworden dat ze hem gaan opereren.

Hij heeft ook continue dubbele oorontstekingen.

OP 10 april gaat hij onder het mes en gaan ze zn neusamandelen weg halen en een sneetje maken in zn trommelvliezen en het vocht wat erachter zit weghalen........

En dan maar hopen dat hij daarna beter gaat horen.

Vind het wel spannend allemaal maar het is gewoon nodig! zn ontwikkeling is belangrijker.

Het gaat verders wel allemaal goed hier. L gaat na de grote vakantie naar school en we zijn druk met het voorbereiden......meer haar voorbereiden ;) ze is een pientere meid die zelfs haar eigen naam al kan schrijven! school zou dus mooi aansluiten qua uitdaging denk ik!

A is een ontdeugend ventje altijd in voor kattekwaad maar daartegenover is het een ontzettende knuffelbeer......met nadruk op beer. Bij de anastesist afgelopen week gaf de weegschaal 15.6 kilo aan en hij is 87 cm lang (1.5 jaar!) grote beer dus. 

Over 2 weken nog een weekje lekker weg met vakantie en dan 1 week werken en dan een week zorgverlof opgenomen voor A zn operatie....................brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ze gaan in mn perfecte kereltje snijden :(

416 x gelezen, 0

reacties (0)


  • stefanieb

    sterkte voor je kleine ventje en ook voor de mama die wrs met een klein hartje zal zitten wachten tot alles achter de rug is.

  • mirjam1979

    hoi!!
    dus het gaat toch gebeuren, gelukkig maar, en dan hopen dat het iets voor hem doet!! maar het blijft zielig die kleintjes die onder het mes gaan, Jan was 1,5 met zijn neusamandel, maar dat heeft veel indruk op mij gemaakt!!! in ieder geval alvast heel veel sterkte!!

    Ja ja onze kids gaan het schoolavantuur starten (jan ook na de zomervakantie) gek hoor, dan breng ik er straks 2 weg, merk je dat L er aan toe is??? ik kan me het voor jan nog niet voorstellen, maar wie weet denk ik er na de zomervakantie anders over!!


    alvast een hele fijne vakantie,
    gr mirjam

  • puntje

    Alvast heel veel sterkte, idd niet leuk dat soort dingen.