Van alles......

van alles en nog wat blogje......

Zag net dat ik 7 ballonnetjes heb staan en dat betekend dat ik vandaag 700 dagen lid ben van BB!!!

Joepie kleine jubileum al zeg ik het zelf!

Ook is mn dochter vandaag precies 22 maanden oud! en dat betekend dat ze over 2 maanden precies 2 jaar zal zijn!  Wat een boel 2en!!! haha

Ook weer  byzonder natuurlijk, mn kleine meid alweer 2 jaar straks!

Ook ben ik bijna (op 1 dag na) 20 weken zwanger van ons 2e kindje!!! (weer veel 2en!!!)

Heb direct na de paas de 20 weken echo en hoop ik een prachtig en hopelijk gezond kindje aan te treffen!

En heel misschien laat het kindje nog wel zien of het een hij of een zij is!

Ben zo benieuwd naar ons kindje......wil het zo graag weer eens zien!

Vandaag heerlijk genoten van het weer.....ondanks dat we vanmorgen weer op de HAP zaten. Lotte had een acuute oorontsteking! de laatste keer is in januari geweest en we hebben dus al lange tijd gelukkig geen last gehad van die vervelende kwaal.

Ik kan je zeggen dat het spits was bij de HAP! druk niet normaal, het liep ook een uur uit qua afsprakentijd.

Maargoed, we hebben meteen een antibioticakuur meegekregen, wel die stevige kuur niet die slappe hap die we begin januari kregen (die hielp niet waardoor ze daarna nog eens een kuur moest!)

Dus meisjelief zit aan een kuur....eigenlijk dubbele kuur.

Want ze heeft ook nog een ontsteking aan haar oog! Sneu hoor.

Dat was het weer voor nu...........iedereen hele fijne paasdagen en geniet van al het mooie weer he!

gr mutley

410 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mirjam1979

    heeeej heb je de echo al gehad??
    en hoe is het nu met lotte!!!!??? arm meisje!!

    xxxxxxxxxxxxxx

  • catootje1980

    Veel plezier met je 20 weken echo. Hoop dat je een fijne paasdagen hebt gehad.

  • jaell

    hoi bedankt voor je reactie was inderdaad een onduidelijke foto heb er inmiddels een nieuwe opgezet net:
    groetjes lin!!
    https://www.babybytes.nl/Fotoboeken/showphoto.php?id=e7416238cb53452cbff3fc0b0345ae46

  • vrouwtjetheelepel

    Gefeliciteerd met de ballonnetjes

    Ik ben echt benieuwd of jullie en jongen of meisje gaan krijgen, horen wij het ook binnenkort of houden jullie het nog geheim..?

    En hopenlijk is Lotte snel weer beter, beteschap!