Kerstkado

Hallo dames,

Eindelijk, 9 maanden na mijn miskraam, weer een positieve test in handen!

Had het niet verwacht eigenlijk, want in mijn vruchtbare periode was ik helemaal niet lekker en hebben we ook niet zo vaak geklust. Maar toch genoeg hi hi hi!

Ben er ook eigenlijk helemaal niet zo mee bezig geweest. Deze maand is voor ons super druk, zoonlief en manlief jarig, de feestmaanden... Zal je altijd zien :-)

Had wel een klein vermoeden dat het raak was. Behoorlijk gevoelige borsten, vaker plassen en krampjes links en rechts. Maar durfde niet te hard te hopen.

Ben zo blij maar ook zo bang... We weten dat het fout kan gaan, iedere keer kijk ik toch nog even op mijn wc papiertje of er geen bloed bij zit.

Test is nog niet super donker, maar wel een duidelijke streep. Over een paar dagen nog maar een keertje testen en kijken of het dan donkerder is geworden.

We willen het nog niemand vertellen, kijken of dit ook lukt, want beide ouders weten dat ik wel een wijntje lust en die moet ik nu even laten staan hi hi hi. En aangezien de kerstdagen voor de deur staat...We zullen zien.

Wat ook heel leuk is, mijn schoonzusje is ook weer zwanger en is 10 weken verder dan ik. Kunnen we hopelijk samen verder zwangeren :-)

Ik wil iedereen hele fijne kerstdagen en een geweldig 2013 wensen en voor degene bij wie het nog niet is gelukt, ik denk aan jullie.

x Ramona

406 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Marjoleinvane

    Ben zo blij voor je... wilde ik toch nog keertje zeggen ;-)

  • Loving my Kids

    van harte!!wat een super nieuws!

  • Marjoleinvane

    Wauw meis!! Het mooiste kerstkado wat je je maar kon wensen! Super gefeliciteerd!!
    Heb je ook een foto van je test? ;-)

  • precious123

    Wat leuk en speciaal zo in deze dagen!
    Geniet er maar lekker van!

  • Marcel-Kathy-Justin

    Gefeliciteerd! een mooier cadeau kun je niet krijgen! Geniet ervan en stay positive (makkelijker gezegd dan gedaan) 2013 wordt jullie jaar!