Paar weken geleden heb ik van mijn moeder een stukje uit de krant gekregen en ik wilde het met jullie delen. (vooral leuk als je zwanger bent)
23 januari is het Chinese Nieuwjaar begonnen, het jaar van de Waterdraak, ofwel de zwarte draak die uit de zee komt. Dat betekent dat het een jaar wordt om nooit te vergeten.
De draak is volgend de Chinese wetten een geluksdier,een groot en sterk teken. En water is het krachtigste element. De Waterdraad staat voor rijkdom en wijsheid. 2012 is daarom een zeer populair jaar om een kindje in te krijgen. 'Een draakkindje brengt geluk in de familie, zorgt voor voorspoed in financieel opzicht.' De Waterdraak brengt beweging in de liefde, maar is geen lief diertje. 'De Waterdraak doet veel met de liefde. Die veranderingen kunnen positief zijn, geliefden die dichter naar elkaar toe groeien.
reacties (0)