Onze vakantie was, zoals de hele zomer, niet zo heet als we hadden gehoopt. Maar eigenlijk was het elke dag mooi genoeg om een paar uurtjes op het strand te spelen. Meestal was dat zandkastelen bouwen. Daarin blijken we als familie een geweldig team. Ik bouw de grote delen, mijn man zorgt voor de details, afwerking en waterwerken en Jolie speelt erin! We bouwden tenslotte vaak om haar heen.
Maar gewoon lekker hangen is soms ook fijn. Hier wat echte familiefoto's van de laatste dag, toen we zelfs geen puf meer hadden om nog te bouwen haha.. Jolie bleek trouwens ook perfect in rugmassages! De foto met mij is nadat ze bijna een uur op mijn rug had gekriebeld: echt heerlijk ontspannen!





Oh wat een heerlijk kind! Zo wil je er nog wel 10! Vandaar mijn vurige wens naar nr 2.. Ik zal ook nog even een blogje maken over mijn zwangerschap..
reacties (0)