BLOED!!!!

Afgelopen donderdag de afspraak in het ziekenhuis gemaakt voor a.s. donderdag. Ik moest er aan geloven: curretage.. Ik had al 3 weken gewacht op de natuurlijke weg.. Ik baalde want heb donderdag een BB-date en nu moest ik op de tijd gaan letten..

MAAR na veel duimen en bidden: vanavond opeens toch bloed! Helderrood en best veel, dus het gaat nu toch gebeuren?! Ik ga de afspraak iig afbellen en voor de week erna een controleafspraak maken. Ik had vandaag op mijn werk eindelijk de knoop doorgehakt en mijn projectleider ingelicht omdat er toch een grote kans was dat ik volgende week een dagje "ziek" zou zijn. Op zijn advies ook mijn manager ingelicht (die na een lange medische molen een tweeling verwacht). Nu dus een beetje voor niks.. Hopelijk vinden ze me er geen zeurpiet door haha.. Denk het niet hoor :)

Goed nieuws dus! Donderdag hoef ik niet op de tijd te letten :)

xxxxxxx

422 x gelezen, 0

reacties (0)


  • maar

    jeeje er gebeurt een hoop in jouw leventje!!!
    je was al zo ver, jammer zeg!! heel veel sterkte xxx

  • yule

    Ah meisje... Wat erg!
    Petje af voor hoe jij er mee om gaat!
    Veel sterkte, dikke knuffel xxx

  • Sabine2009

    Natuurlijke weg is toch het allerbeste.... Op naar de volgende ronde!

  • josema

    Sterkte toegewenst, het is niet niks !Knap dat jij zo lang gewacht hebt.
    en rustig aan doen meid !!

  • Ellen79

    Fijn hoor, dat het eindelijk op gang komt. Ik hoop dat je er weinig (of beter geen!) last van hebt!
    Sterkte en succes!

    Liefs,
    El.

  • cheyenne6jan2009

    Gelukkig meid, een curettage is toch ook niets hoor. Fijn voor je dat het dan toch op een natuurlijke manier is gegaan.

    liefs larissa

  • bodi

    Ik hoop voor je dat je er snel vanaf bent, want dat wachten is ook maar niets. En dan kun je, je vol overgave richten op de verjaardag van Jolie!!

  • mama van 2 meisjes

    Als ze je een zeurpiet vinden wat echt heel onwaarschijnlijk is! Dan zijn ze gek! je bent eerder een bikkel! Ik heb het nog nooit meegemaakt, maar kan me voorstellen dat het emotioneel en lichamelijk ook pittig is en dan is een dagje natuurlijk helemaal niks! Je hebt het het heel netjes gedaan, maar denk ook aan je zelf als je meer tijd nodig hebt dan een dagje is dat echt wel normaal hoor! (terwijl ik echt niet van het ziekmelden ben! is dat niet meer dan normaal.) Heel veel sterkte!

  • quil

    Ik houd m'n vingers nog even tot volgende week voor je gekruisd! Fijn dat het nu door lijkt te zetten, maar de bevestiging dat alles echt weg is volgende week, is pas de echte afsluiting lijkt me.
    Knap hoor, dat je nog zo lang geduldig hebt gewacht!
    X

  • belke73

    nou in ieder geval fijn dat het op natuurlijke weg je lichaam verlaat, nu kun je het gaan verwerken... sterkte

  • charly

    och, is het toch gekomen, wat vind ik dat fijnzeg!....tuurlijk lieverniet,maar toch, als het toch niet gelukt is, dan zo...vind het fijn. hoop dat het goed doorzet....meen ik echt, dan is het klaar...kunnen we samen nog eensigaretje roken donderdag haahhahaha...lieffie, ben blij voor je, echt!

  • essie18

    fijn voor je dat het nu toch op de natuurlijke manier lijkt te gebeuren, minder heftig wellicht dan een ingreep (al heb ik persoonlijk gekozen voor de curretage omdat ik er 1) vanaf wilde zijn en 2) niks wilde meekrijgen van het 'verliezen' van het vruchtje - maar ik kan me ook best verplaatsen in jouw keuze).

    En het zouden wel heel rare mensen zijn op je werk als ze hier geen begrip voor op kunnen brengen, ik zou me er niet druk over maken :) je communiceert het toch? Beter dan niks zeggen en je gewoon ziekmelden ofzo.

    Sterkte, liefs Es

  • fleurdelys

    Ik dacht gisteren nog: zal ik eens een berichtje sturen om te vragen hoe het gaat? Maar bij deze.
    Ik ben blij dat je het goed nieuws vindt, ondanks dat de aanleiding natuurlijk vreselijk is. En toch kan ik me voorstellen dat je er blij om bent, dat de natuur eindelijk zelf doet wat ze zou moeten doen.
    Heel veel sterkte de komende dagen!

  • **Mama-van-Damian**

    Ondanks de eigelijk niet zo leuke situatie, toch fijn voor je dat het er na uitziet dat het via de natuurlijke weg gaat.

  • elske78

    wat erg voor je
    heb precies het zelfde mee gemaakt
    ik kreeg bij 9 weken te horen dat het al met 5weken niet meer leefde
    toen heeft het nog 2 weken geduurt voor ik begon te bloeden en toen heb ik 5 dagen met veel pijn gezeten
    geen medicijn helpt ik had het in mijn rug en buik vreselijk
    als ik dit had geweten had ik een curretage gedaan
    ik hoop voor jou dat je niet veel last krijgt
    veel sterkte groet elske78