Moeders voor Moeders

Hey meiden,

Vorige keer deed ik niet mee ivm mijn miskramen, maar heb me net via internet toch maar aangemeld bij MoedersVoorMoeders. Ik zie wel op tegen het verzamelen van urine, maar het is voor een goed doel. Ik ben dus benieuwd wanneer ik iets hoor.

Ik ben ondertussen al de hele tijd weer missellijk, ben moe en heb weer jeuk. Het enige kwaaltje dat ik vorige keer wel had maar nu niet zijn de pijnlijke borsten. Maar ja ik geef nog BV dus dat zal wel normaal zijn.

Ik heb wel de griep en oogontsteking sinds vrijdag dus dat is minder. Gister dus niet gewerkt maar morgen ga ik weer gewoon. Donderdag een sollicitatiegesprek dus hoop dat mijn oog snel minder dik wordt!

Met Jolie gaat het erg goed. Ze heeft wel wat last van haar doorkomende tandjes maar die zijn er nu bijna dus hoop dat het weer snel over is. Ze ligt nu heerlijk te slapen dus ik ga even genieten van mijn rust.

xxx

457 x gelezen, 0

reacties (0)


  • streepje

    Ik wens je veel succes, ik kon de geur tijdens mijn zwangerschap ook niet uitstaan...
    En de hele buurt wist meteen dat ik zwanger was, die flessen voor je deur zijn toch weinig subtiel moet ik zeggen...

  • menzie

    beterschap! en succes met moeders voor moeders!, maar het is inderdaad wel een erg goed doel:)

  • charly

    skattie, check je nog wel even of ze er geen afslankmiddelen van maken? Dat vertelde mijn vriendin toen ze zwanger was...had even onderzoek gedaan en bleek dat het ook voor afslankmiddeltjes gebruikt werd, die heeft het toen afgezegd...ik zou het even bekijken als ik jou was....als het niet zo is vind ik je een bikkel hoor...want het schijnt heel pittig te zijn!

  • bodi

    Ik doe ook weer mee voor moeders voor moeders! Bij ons gaat zwanger worden heel makkelijk, dus ik heb vaak het gevoel dat "ik iets terug moet doen".

  • essie18

    Wat goed dat je je hebt opgegeven voor MvM! Het is inderdaad niet altijd even fijn, constant je plas moeten opvangen , maar voor een goed doel en het is uiteindelijk maar een paar weken. Een ander is er zo mee geholpen!

    Ik had hetzelfde trouwens, qua 'borstklachten'- die waren in tegenstelling tot de vorige keer ook afwezig, want ook ik gaf toen nog BV en dat scheelt wel natuurlijk. Ik ben wel benieuwd hoelang de BV bij jou nog goed zal blijven gaan, het schijnt dat het soms door de zwangerschap minder kan worden. maar dat merk je dan vanzelf wel.

    Beterschap, hoop dat je je snel beter voelt. Wat voor sollicitatiegesprek heb je donderdag?

    Liefs Es