Het kleine geluk

Na regen komt zonneschijn.. Vandaag heb ik weer 'ns zo'n dag dat ik heel gelukkig ben. Ik hoor vaak om me heen dat het zo zonde van het geld is om minder te werken. Ik lever inderdaad 500,- netto per maand in om 3 dagen ipv 4 te werken, maar op dagen als vandaag ben ik daar zo blij mee! In plaats van de files en werkdruk kon ik vanmorgen uitslapen tot half 11, met z'n 3-en ontbijten daarna met Jolie in bad.

Toen heb ik de kinderwagen gepakt en daar de voetenzak in geinstalleerd omdat ze zomer nu echt voorbij lijkt. Het lijkt net of ik weer een nieuwe kinderwagen heb, zo blij ben ik er weer mee. Wij hebben hem nieuw gekocht in oktober voor 300,- en wat krijg je daarvoor? Een kinderwagen met superonderstel, een wandelwagenbak voor de eerste maanden, een adapterset voor de maxicosi (ook heel veel gebruikt), een buggyinzet, een regenhoes (gebruik ik nooit), een voetenzak en een grote mand onderop waar ik altijd genoeg ruimte voor mijn boodschappen vind. Alles kan ook nog 'ns allebei de richtingen op worden geinstalleerd: Een superaankoop dus eigenlijk! (Het is trouwens de Childwheels kinderwagen)

Jolie kon daarna in de kinderwagen en zat daar met een dicht blikje te spelen terwijl ik door het zonnige (wel winderige) Delft wandelde naar de winkel. Daar kocht ik voor 0,39 euro een pak soepstengels. Ik gaf haar een stukje terwijl ik weer aan de terugweg begon. Daar kwam ik een grote groep eenden tegen die ik oud brood voerde terwijl Jolie zat te kirren van plezier. Het waren wel 20 eenden om ons heen waarvan de meeste het brood uit mijn handen kwamen eten. Gek eigenlijk dat ik jarenlang nooit brood aan eendjes gaf terwijl het met je kind erbij zo'n heerlijke ontspannende bezigheid is.

Nu net heeft ze haar flesje gehad en ligt ze lekker te slapen terwijl ik nog even kan computeren voordat ik een avondmeeting van mijn werk heb. Heerlijk om te bedenken wat 'n ontspannende dag ik heb gehad terwijl mijn collega's hard hebben gewerkt! Laat die 500,- maar lekker zitten.. Ik heb veel liever tijd met mijn kind.. Wat zijn de kleine gelukmomenten van het leven toch onbetaalbaar!

485 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama van 2 meisjes

    Helemaal gelijk heb je, die mooie momenten wil je niet missen!

  • josema

    helemaal gelijk !!! Genieten van het moederschap; is super belangrijk en wat een Liefde Geluk(gratis)
    je er voor terug krijgt.

  • Trotse moeder van 3

    Helemaal goed! Het leven is ook veel leuker als je dingen kan en mag doen die je zelf bepaalt. Ik vind geluk ook veel belangrijker dan geld. Maar wij kunnen het ( gelukkig) ook makkelijk zeggen omdat we het heel erg goed hebben. Ik kan me indenken dat er ook mensen zijn die liever wat extra geld hebben om gelukkiger van te worden. Maar het is goed om je te beseffen dat geluk in de kleine dingen zit. Ik word heel erg gelukkig als ik een paar nieuwe dure schoenen koop bv... maar wordt nog tien keer gelukkiger als mijn kleine meisje "mama"roept uit haar bed en me een glimlach uit duizenden geeft. Of dat Kaj me ziet en zegt "mam, ik vind je de liefste en mooiste en stoerste mama, van alle mama's op de wereld"smelt smelt.... heerlijk dat geluk dat we mogen ervaren. Hou het vast! dikke kus

  • belke73

    ja daarom ben ik blij dat ik 20 uur kan werken1!

  • miss-sunny

    Ik heb heel mijn werk opgegeven omdat we gingen verhuizen. In mijn zwangerschap wel even gewerkt maar ik werd ontslagen omdat ik 3 dagen in het ziekenhuis lag in mijn proefperiode. Ik werk nu nog maar 1 dag in de week. Om heel eerlijk te zijn vind ik het ook genoeg. We hebben het niet nodig (al is extra geld wel lekker). Maar ik vind het prima zo.

  • yule

    Ik werk momenteel ook 50% en verdien dus ook veel minder.Maar geen geld kan op tegen de tijd die ik kan doorbrengen met mijn dochter.
    Laat je dus niks wijsmaken!!! Later zal je daar met heel veel liefde en plezier aan terug denken.
    Je kan de klok nu eenmaal niet terug draaien dus met hoofdletters schrijf ik GENIETEN!!!!

    En kijk eens wat voor een mooie dochter daar uit de buggy komt piepen.
    Heerlijk toch!!!

    Hou je "kleine geluk" maar lekker vast! xxx

  • charly

    heerlijk blogje dame, echt!!! heerlijk ook om erachter te komen dat geluk in zulke kleine dingetjes zit he...dat je daar een kindje voor nodig hebt om daar achter te komen...jij hebt een heerlijk dagje gehad, echt superfijn om te lezen!!! liefs!

  • **Mama-van-Damian**

    Wat een heerlijk blogje meid!!
    Hier straalt gewoon een geluksgevoel uit:D Fijn!! xxx

  • The3ladys

    Ja kan me voorstellen dat je gelukkig kan zijn. En als je die 500 euries weg kan laten is dat helemaal super. Helaas kan dat bij sommige niet altijd. Maar ik ga dit ook ervaren met mn ouderschapsverlof op dinsdag heb er nu al zin in.

    Geniet lekker van je geluksmomenten en die zitten in de kleine dingen. Eendjes voeren en zo........

    xxx