Overtijd!!

Zoals de meeste van jullie wel weten, wil ik nog niet per sé weer zwanger worden, maar willen we ook niet te lang wachten, waardoor ik geen spiraaltje heb laten plaatsen. Ik ben ook niet aan de pil ivm borstvoeding..

Dus onze methode is een combi van onthouding en voor-het-zingen-de-kerk-uit en volledige borstvoeding.. Wel heb ik al maanden weer een keurige cyclus van 28 dagen. Tot nu..

Ik had zaterdag mijn NOD, zondag voor de zekerheid getest: negatief. Gerustgesteld. Maar vandaag, woensdag, nog steeds geen druppeltje.. Ik begin me toch weer een beetje ongerust te maken...

Begrijp me niet verkeerd, als ik zwanger zou zijn, zou het kind zeer gewenst zijn. Maar eigenlijk geldt: het kind is gewenst, maar de zwangerschap niet echt.. Zie op tegen weer een zomer zwanger te zijn, alles wat niet mag, weer die buik, melden aan familie en werk.. Dus liever nog een half jaartje wachten. Maar ja, zwanger-worden plan je niet!

Denken jullie dat ik, ondanks de negatieve test, toch weer zwanger zou zijn??

xx

432 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Sabine2009

    Tja...het aloude antwoord: het testen kon de vorige keer te vroeg zijn en nu wel positief... Of je hebt deze maand toch een langere cyclus. Zit maar 1 ding op: wachten of testen!

  • Love-my-boys

    hihi die methode daar moet ik ook aan geloven slik geen pil en dat al 6 jaar haha.....
    nou meis ben heel benieuwd....
    xx

  • danoontje6

    Ik deed t zelfde (de methode bedoel ik omdat we de natuur de gang wilde laten gaan) en ik ben met 9 mnd ongesteld geworden en dat was gelijk ook de laatste keer. De planning was als de oudste minimaal een jaar of anderhalf zou zijn... maar als het eerder zou gebeuren vonden we dat natuurlijk niet heel erg want je weet dat het mogelijk is. Ik heb trouwens ook de eerste keer negatief getest en 2 dagen later was het toch licht positief.

  • dora09

    uhmm tja..... ik zou toch nog maar voor de zekerheid een keer een test halen!
    maarja aan de andere kant je geeft ook nog BV terwijl je al een cyclus van 28 dagen hebt.... ik zou toch maar ff een test gaan halen!

  • josema

    Van het weekend gewoon weer testen meid !!!!

  • Debs

    testeee!!!!
    hahahaah enige manier! ;-)

  • belke73

    tja jullie hebben een risico genomen door geen voorbehoedsmiddelen te gebruiken dus kans zit erin.....doe nog een test dat is enige manier om erachter te komen... voel je je zwanger ?

  • **Mama-van-Damian**

    Zou zomaar kunnen meid.... Je maakt het wel spannend..
    Zou voor de zekerheid nog een keertje testen, you'll never know;)

  • ellen79

    Spannend hoor Mojo. Ik zou idd een testje extra doen!!!

  • Anna7

    Oh wat spannend! Ik zou nu op de fiets zitten om nog een test te halen!
    Hou je ons op de hoogte!
    X Anna

  • R.osanne87

    Jeetje wat spannend! Ik heb ook 2 zomers met een dikke buik gelopen, en ben nu blij dat er een zwangerloze-zomer aankomt! Zwanger zijn is fantastisch, maar wat je zegt, je mag ook zo veel dingen niet! Ik denk dat, omdat je zo'n mooie cyclus had, je best wel een grote kans hebt om zwanger te zijn.. En die voor-het-zingen-de-kerk-uit methode.. Tja, dat weet je zelf vast ook wel ;) hihi.
    Ik zal aan je denken, en hopen op het beste!
    Liefs

  • yule

    Het kan zijn en dat je wat vroeg teste. Ik zou er nog een testje tegenaan gooien.
    Good Luck x

  • charly

    Nog een test doen gekkie! hahaha spannend!!!

  • lente mama

    je gebruikt niet echt betrouwbare anti-conceptie middelen he! haha.
    maar het is lastig te zeggen, ik zou gewoon nog een testje doen..succes