Ontwikkeling 6mnd

Jolie is nu 6 maanden en 1 week en heeft ondertussen haar eerste tandje (linksonder), kan los zitten maar nog niet uit plat liggen zelf omhoog komen. Ze eet nu graag een fruithapje (yes, eindelijk duwt ze niet alles er meer direct uit met haar tong, maar gaat zelfs haar mondje open als ze het lepeltje ziet). Maar ze kan nog altijd niet omrollen (niet van buik naar rug en niet andersom). Ze kronkelt zichzelf wel in alle bochten en schuift alle kanten op in de box of op het speelkleed.

Vanaf 5 maanden slaapt ze braaf de nacht door (dankzij het extra flesje gekolfde melk voor het slapengaan) van 23 uur tot 8.30 uur. Ondanks het doorkomende tandje is ze nog steeds supervrolijk, soms lijkt ze wel te ontploffen omdat ze bol staat van de lol! Maar na een drukke dag is ze soms wel wat meer aan het huilen (paar keer een paar minuten, maar ze kán dus huilen haha).

We zijn dus nog altijd supergelukkig en apetrots op haar. Hieronder een fotootje van onze (half-)francaise..

Oh ja en voor degenen die jaloers worden.. Ik val nu niet meer af en kom opeens weer aan. Gek toch..

423 x gelezen, 0

reacties (0)


  • dora09

    wat leuk om jullie zo te zien en tja van BV val je behoorlijk af hoor ;-)
    en aangezien ik gestopt ben met BV door allergie.... val ik helaas niet meer zo snel en veel af!!!

  • charly

    JO, wat een geweldige foto van jullie samen! Wat heb je toch echt een heerlijk meissie zeg! En wat ziet ze er lief uit met haar rokje...hihihi, geweldig! Jammer he, dat ze zelf strakjes niet meer weet dat ze met jullie in Parjis geweest is toen ze een half jaar was hihihi! En wat herkenbaar dat ontploffen wat blijdschap, ons kereltje ook, dan weet hij van gekkigheid niet wat hij moet doen,s oms gaat hij keihard gillen ahahha daar moet ik dan zo om lachen! En dat rollen..mischien gaat ze wel nooit rollen joh! niet alle kindjes gaan ook kruipen toch? je merkt het vanzelf!!! Geniet heerlijk van je dametje!

  • tinkie80

    6 maanden alweer!!!
    Wat een leuke foto van jullie saampjes....
    xxx

  • belke73

    aankomen ?? je bent toch niet voor de 2de keer zwanger he haha.....
    finn kan sinds 1 week wel helemaal van rug naar buik, maar niet terug dan begint ie na 5 minuten te jengelen haha....ook geen luxe...maar ze kunnen tot 9 mnd omrollen geloof ik. finn krijgt ook linksonder een wit puntje van 1ste tandje door.......hij slaapt van 19.30 tot 6.30 meestal gemiddeld. sinds ik bijvoeding geeft poept ie me s'nachts nog wel eens en als ie dan rond 3.00 wakker wordt (hij heeft dan al 7.5 uur geslapen!!) heeft ie honger...dan geef ik soms wel wat heel verdunde melk 150cc en dan slaapt ie gewoon weer 6 uur achter elkaar verder!