Jolie

Even een kort blogje, aangezien alle blogs toch steeds weer verdwijnen :( (En zo ook mijn bevallingsverhaal..)

Jolie is ondertussen uit het ziekenhuis. Ze is 24 uur opgenomen geweest omdat ze geel zag. Ze moest onder de lamp liggen en gelukkig sloeg dat aan. Mijn vriend is enorm zorgzaam en is heel de nacht bij haar geweest. Hij is pas een paar uur gaan slapen toen ik weer bij haar kon zijn.

Jolie is echt geweldig. Ik durfde tijdens mijn zwangerschap nooit echt te dromen over hoe het zou zijn. Maar ik had ook nooit kunnen dromen dat het zo mooi zou zijn! Mijn vriend is echt geweldig, wat ik niet zo had verwacht. (Mannen hebben toch vaak niet echt iets met baby's en dan nog een meisje ook! Bovendien WAS mijn vriend altijd best hard..)

En Jolie is dus echt geweldig! Ze is zo lief en vrolijk. Ze huilt bijna nooit. Alleen af en toe als ze darmkrampjes heeft. Ze laat wel duidelijk merken wanneer ze verschoond wil worden of wil eten. Ze slaapt heel goed, soms al een uur of 4 of 5 achter elkaar. Onze nachten zijn dus niet zo zwaar. Mijn nachten waren meer gebroken tijdens de zwangerschap ivm toiletbezoek dan nu! En als ze wakker is zit ze vrolijk rond te kijken en wat geluidjes te maken. Ze vermaakt zich prima en lijkt zo vrolijk. Als je naar haar kijkt wordt je vanzelf blij!

Ze drinkt zo veel! Ze krijgt alleen borstvoeding, maar ik heb nogal last van overproductie. Per voeding heb ik zo'n 100cc per borst. Toen ze in het ziekenhuis lag wilden ze haar 35cc geven omdat dat normaal was voor haar leeftijd. Ze hebben toen gemeten wat ze aan de borst dronk en dat varieerde tussen de 70 en 100cc. Niet verwonderlijk dus dat ze bij 6 dagen al 2 ons boven haar geboortegewicht zat. Ze was de eerste dagen afgevallen van 3130 naar 2900 en op dag 6 woog ze al 3360.. Maar zelfs zij kan mijn productie niet aan. Ik moet nu dus mijn best doen om de productie te verminderen. Maar als de druk te hoog wordt, kolf ik.

Het enige is dat mijn melk zo snel gaat dat ze vaak in 10 minuutjes klaar is en dan nog wel heel erge zuigbehoefte heeft. We proberen dat nu toch maar te compenseren met een speen. Ik wilde nooit een speen geven, maar ze heeft er zoveel plezier van dat ik toch blij ben dat ze er eentje heeft.

Met mij zelf gaat het sinds de bevalling al prima. Ik kon meteen al lopen, plassen, poepen etc. Dus wat dat betreft is het me erg megevallen. Ik moet alleen oppassen dat ik niet te veel alles weer zelf wil doen, dus wordt nog regelmatig teruggefloten.

Al met al zijn we dus een erg gelukkig gezinnetje!

p.s. Bij mijn foto's staan een paar foto's van mijn meisje.

425 x gelezen, 0

reacties (0)


  • hildad

    Hiiii,

    Gefeliciteerd Mojo! Wat een mooie meid hoor! Prachtig!
    Blij dat het zo goed gaat en dat jullie lekker aan het genieten zijn! Hier gaat ook alles super! Brent is alweer 3 weekjes, gaat echt snel! Vind het ook zo veel mooier dan van te voren gedacht!

    Liefs Hilda

  • cheyenne6jan2009

    Fijn te lezen dat het zo goed gaat met jullie. Ik herken het ook heel erg van mijn vriend. Die was ook heel erg nuchter, maar als het om zijn kleine meid gaat is het maar een klein over bezorgd mannetje. Heel erg leuk om te zien dat die mannen dan toch ook erg veranderen zo.
    Geniet er maar lekker van en laat je nog maar even lekker verwennen.

    xxx

  • The3Ladys

    Fijn hoor dat het goed gaat. Geniet lekker van jullie mooie meis.

    GENIET

    Liefs
    Bianc

  • Gemsie

    Wij waren eerst ook niet zo voor een speen, maar ook teveel en te snel melk zodat ook onze zoon teveel zuigbehoefte had. Met de speen is het voor ons allen veel rustiger... Veel plezier nog met je prachtige dochter!

  • yule

    Hey meisje,

    Inderdaad, een beetje opletten dat je niet al te veel wil doen in één keer. Er moet ook nog tijd zijn om te genieten en te rusten.

    Wat ben ik blij voor jou dat Jolie naar husi mocht komen. Niks beter dan een huislijk nest. Verwen je kleine meid maar lekker.

    Ivm die speen... Je kan nog zo veel ideeën hebben over wat je wel of neit wilt. Het zijn uiteindelijk de kleintjes die de touwtjes in handen hebben. Hier en daar kan je bijsturen maar voorlopig hebben zij het voor het zeggen...

    Prettig weekend en geniet van je kersvers gezinnetje xxx