26 weken: Pretecho!!!

Vandaag bij 26 weken,2dagen een pretecho gehad. Bij de 18 weken echo woog ze nog maar zo'n 2 ons en was ze heel dun.. Bij de 20 weken echo was ze al gegroeid naar bijna 4 ons, maar bleek het buikje erg klein in verhouding met het hoofdje. Wat zouden we nu te zien krijgen??

Mijn kleine meid lag er prima bij. Het is nu voor de derde keer vastgesteld dat ze echt een meisje is. Gelukkig maar want anders hadden we een jongetje zonder naam in een fuchsia kamer..

Ze lag lekker rustig, alleen jammer genoeg lag de navelstreng voor haar gezichtje en hield ze ook graag haar handjes ervoor. Maar we hebben haar weer kunnen zien! Ze heeft opeens een heel bol toetje gekregen (hebben mijn vriend en ik nooit gehad als baby). En een beetje een mops/wipneusje. Ze lijkt dus niet op ons haha.

Haar buikje is (net als mijne) flink gegroeid en ze ligt weer mooi op schema. Mijn uitgerekende datum is officieel 17/10 en hoofd en buikje zeiden resp 16/10 en 18/10. Prima dus.. Alleen zijn de beentjes wat lang, namelijk 7/10 waardoor de gemiddelde datum nu op 14/10 zou uitkomen.

Wel grappig want ik ben klein (1.61m) en mijn vriend groot (1.95m) en ze heeft dus waarschijnlijk zijn lange benen. Niet slecht dus :)

Het gewicht kwam nu uit op 973 gram. Dus ze heeft een flinke inhaalslag gemaakt! Ik blijk ook veel vruchtwater te hebben waardoor ze nog steeds flink de ruimte heeft. Dat verklaart dus waarom ikzelf zo ben gegroeid! Ik moest haar groeispurt bijhouden!

Ik ben zo blij dat alles er nog steeds goed uitziet en ben zo trots op mijn meisje.. Ik kan niet wachten tot ze eruit is en ik uren naar haar kan staren..

Daarna nog gaan eten met mijn ouders+schoonouders en ook dat was geslaagd. Daarbovenop kregen we goed nieuws van mijn zus. Ze heeft vandaag een soort kijkoperatie in haar buik+baarmoeder gehad en alles zag er veel beter uit dan verwacht werd. Technisch gezien zou ze dus ook zwanger kunnen worden. Misschien dat ze wat hulp van hormonen nodig zal hebben.. Maar goed, dat maakt de komende tijd ook wat makkelijker voor haar. Het leek er namelijk op dat zij onvruchtbaar was en dan is het wel confronterend om steeds je zwangere zusje te zien..

Eigenlijk allemaal goed nieuws dus. Wat hebben we nog allemaal in het vooruitzicht? Nog een pretecho, de babykamer die begin aug wordt geleverd, de 28 weken-grens voor het 3e trimester, 36-weken echo voor bepaling ligging, kennismaking kraamzorg.. En dan eindelijk verlof en haar geboorte!!

443 x gelezen, 0

reacties (0)


  • quil

    Wat gaaf joh!!! Oh ik kan niet wachten tot wij eindelijk mogen... nog anderhalve weeek!
    Grappig ook dat je nu al van de lichaamsbouw dingen weet he?! Onze uk heeft helaas de korte beentjes en dikke buik van papa waarschijnlijk?! Maar ik ben zo benieuwd of we straks ook gezichtskenmerken gaan herkennen...
    Gelukkig zijn er dit soort momenten, maken de rest weer een beetje goed he?!
    En wat fijn voor je zus!

  • belke73

    leuke foto's zeg... ze is 4 gram lichter dan onze boy die was 977!!! dan heeft ze idd een inhaalslag gedaaan t.o.v. de 20 wekenecho! heb je nog een echo ????
    onze jongen had zo'n lange benen dat ie het gemiddelde 5 dagen omhoog haalde! de rest lag idd ook maar rond 2 dagen verschil... maar hoe ie aan lange benen komt weet ik niet, ik ben 1.70m en mijn vriend 1.86m dus we zijn beide geen fotomodellen haha

  • tinkie80

    Wat super schattig!!!!!!!!!!!
    Blijft toch heerlijk om er naar te kijken....