Hi meiden,
Ik ben even een paar maanden niet online geweest en had 300+ nieuwe berichten. Ik kan dus niet echt alles lezen laat staan antwoorden.. Maar ik heb wel al mijn nieuwsgierigheid bevredigd door bij iedereen die nog niet zwanger was te kijken of ze dat nu wel zijn. Leuk om te zien dat er echt wel weer een paar geluk hebben gehad!! Gefeliciteerd!!
Ikzelf heb wat minder geluk. Ik heb twee maanden bijna niet geklust omdat ik een soort ernstige schimmelinfectie heb/had. Ik heb al meerdere medicijnen gekregen maar niks slaat echt aan. Twee maanden dus geen kans gehad omdat klussen echt geen pretje zou zijn geweest. Nu ben ik nog steeds niet helemaal beter maar de ene dag is het beter dan de andere dus we klussen af en toe en maken weer een minkansje.
Donderdag ben ik van plan weer opnieuw de dokter te bellen om verder onderzoek/medicatie te doen.
Vervelend dus. Maar ik heb mijn gedachten goed kunnen verzetten. Tot dit weekend.. Toen had ik een feestje waarbij iedereen opeens van alles vroeg over mijn miskraam en over toekomstige zwangerschappen. Ik heb echt het gevoel dat ik faal omdat het niet meer lukt.
Gister kwam daar nog bovenop dat een collegaatje alweer opnieuw 3 maanden zwanger is terwijl ze in april was bevallen van haar eerste.. Ik wens haar alle geluk van de wereld maar heb toch wel een traantje moeten laten en ben toch wel erg jaloers.
Aangezien ik wel probeer om verder te gaan met mijn leven (wie weet lukt het nooit meer) zal ik niet zo veel online zijn, maar ik hou jullie wel in de gaten.
Heel veel liefs,
Mojo
reacties (0)