Isabel is geboren!!

Zondagavond lekker met mijn schoonouders in ons dorpje uiteten geweest, tapa's gegeten heerlijk!!

Maandagochtend 07:00 werd ik wakker wilde uit bed gaan en plons jawel de vliezen waren gebroken.... huh???? hier ben ik nog helemaal niet aan toe!! Heb niet eens een vluchtkoffer klaar, geboortekaartjeslijst nog niet klaar (nog steeds niet hoor haha doen we vanmiddag wel). Maar ok ik kan er wel niet aan toe zijn daar heeft de kleine dame lak aan.

Aangezien ze niet ingedaald was vk gebeld en die kwam even kijken, helaas nog steeds niet ingedaald dus even naar het ziekenhuis. Daar aangekomen bleek dat ze nog geen cm verder ingedaald was dus daar blijven en bedrust advies gekregen.

Om 13.30 uur begonnen de weeen ze waren voor mij echt heel heftig maar er was niets te zien op het ctg!! Dit ging door en door en om 22:00 heeft de gyn gevoeld. 3 cm ontsluiting maar he niets van weeen te zien op het ctg. Ik dacht dat ik dood ging van de pijn en vroeg om mijn allergrootste vriend de ruggeprik. Nou eerst maar eens naar de verloskamers en dan zien we wel verder. Om 23:00 anaesthesist gebeld maar er was een traumageval binnen gekomen en dat gaat natuurlijk voor op een bevallende vrouw (terecht). Kreeg wel een morfine pompje, wat eigenlijk niets deed, althans wel tussen de weeen door maar niet tijdens de wee. Had namelijk ook weeen opwekkers gekregen dus het werd alleen maar heftiger. Mijn bloeddruk zakte naar 52/35 en dus pompje ook maar met rust laten. om 00:00 uur (ik dacht dat ik al stervende was) belde de anaesthesist dat ik naar boven mocht komen. Tja ctg liet geen weeen zien ik dacht dat ik de weeen van hel had dus gyn weer voelen en wat denk je.... in 1 uur tijd van 3 naar 9 cm ontsluiting EN OF IK WEEEN HAD TRUTJE. Maar ik kan haar geen ongelijk geven ik had geen harde buiken alleen enorm enorm enorm veel pijn in de onderbuik.

Nou ja in ieder geval te laat voor een ruggeprik hahahahahaha. Om 00.45 uur kreeg ik na een wee enorme persdrang. Mike gezegd dat hij de gang op moest want ik ging haar eruit GOOIEN!!!. Ze waren namelijk net allemaal weggegaan. En jawel om 00:54 uur is onze dochter Isabel geboren. ze weegt 2945 gram, borstvoeding gaat redelijk we mogen niet klagen.

Iedereen bedankt voor de lieve reacties en ik zal vandaag en morgen proberen om nog wat persoonlijke reacties te versturen die jullie naar mij verstuurd hebben.

Dikke knuffel van mij

680 x gelezen, 0

reacties (0)

1 2



  • klaver-4

    wat een pittige bevalling!! Maar gefeliciteerd, ze heeft een prachtige naam gekregen!

  • travelgirl79

    Lees het nu pas. HARTELIJK GEFELICITEERD MET JULLIE DOCHTER. Mooie naam, I.sabel. Hopelijk kun je ondanks de ellende (wat ik in je laatste blog las) toch wat genieten van jullie nieuwe gezin. F.iene een trotse grote zus? Lfs.

  • -Yojo-

    waaaaaah! wat leuk haha gefeliciteerd en mooie naam zeg! Lief

  • nando

    mooi verhaal meis ,ben blij voor jullie dat ze er is !!!!

  • Mijn Wondertjes

    Hartelijk Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter/zusje Isabel

  • 0ns11dewondertje

    meid proficiat met jullie dochter en geniet ervanxxxx

  • Miena

    gefeliciteerd meid dat is snel gegaan en een prachtige naam voor vast en zeker een prachtige meid...rust lekker uit en geniet van je kraamweek

  • MAMA VAN SARAH

    gefeliciteerd

  • GbabyM

    Goed gedaan!! Mooie naam..

  • Mama van Ivy en Miley

    Whaaaaa! Gefeliciteerd meis! En super leuke naam!

  • Nickelodeon

    Gefeliciteerd!!

  • My-Miracles

    trouwens bij mij was er ook niet te zien dat ik weeen had, ze konden het pas volgen toen ze di plakdingen op de hoofd van de baby geplakt hadden.

  • My-Miracles

    aaah gefeliciteerd!!!

  • MamaBamBam

    wat een verhaal! top dat ze er is!

  • Gemma Teller

    Gefeliciteerd....

  • cha07

    gefeliciteerd !

  • Mams-88

    Gefeliciteerd

  • tweedemeibaby

    wat fijn dat ze er is! Gefeliciteerd!!

  • els79

    Wauwieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, en wat een topnaam!!!!!! genieten nu! liefs

  • Frummel88

    Van harte gefeliciteerd, geniet van jullie wondertje erbij!

  • Mamasan88

    van harte gefeliciteerd! en wat een prachtige naam!

  • marian

    Lieverd,gefeliciteerd met jullie meisje

  • BVMAMADAANTJE

    Gefeliciteerd !!! Wat een bevalling zeg !! Zaten die draden van de CTG wel aangesloten????? Geniet van jullie gezinnetje. Blijft apart dat onze kindje zo weinig schelen !! Jij 30 mnd en 0 mnd, en ik 31 mnd en 1 mnd !

  • san1985

    Das best een heftige bevalling geweest. Gelukkig is alles goed gegaan en kunnen jullie nu van jullie dochtertje genieten, samen met jullie Fiene. Geniet van je gezin en laat ons de komende dagen maar even links liggen.

  • mama-van-de-mooisten

    super, gefeliciteerd! en prachtige naam

  • 1princess4boys

    gefeliciteerd

  • lurkje

    Hihihi.. top. Ik zei het toch!!! Goed gedaan. Gefeliciteerd.

  • -YildiZ-

    Hartstikke gefeliciteerd met je dochter Isabel.

  • RC

    van harte met de geboorte van Isabel weer zón mooie naam!

  • Mama.Van.Naomi

    Gefeliciteerd Geniet er van

  • Puppiejj

    gefeliciteerd, geniet ervan meid !!

  • isabelle82

    proficiat meid...geniet ervan!

  • labelle

    Nogmaals gefeliciteerd!

  • freshie

    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter. Geniet van deze mooie periode!

  • Sharon

    Gefeliciteerddddd

  • Blenntmama

    Nee dat pompje werkt idd alleen tussen de weeen in maar toch vond ik het heerlijk....maar ik ben dan ook schijt voor de ruggeprik ;)
    Iig nogmaals gefeliciteerd met jullie prachtige meisje!!geniet ervan!!!en binnenkort maar eens elkaars ukkies bewonderen :)

  • werkstukje

    Super gefeliciteerd met de geboorte van je meisje! Erg mooie naam trouwens! Wij hebben Isabel ook hoog op de lijst als het een meisje wordt! Ik hoop dat het wil lukken met de borstvoeding en wens je een heerlijke kraamtijd toe!

    ps. en dat allemaal dankzij de ovulatietesten!

  • 2wonder

    jaaaaaaaaaaa gefeliciteerd!!!!!

  • Me-and-You

    Van harte gefeliciteerd, ze heeft al mooi van zich laten weten met zo'n entree. Mooie naam, fijn dat ze het zo goed doet. Geniet en veel geluk voor jullie viertjes.

  • having-a-baby

    Weer top gedaan meis, chapeau! Nu lekker genieten en ik hoop dat je ondanks de voedingen lekker zal slapen vannacht! Dikke knuf!


1 2