Schoonouders vertellen

Gisteren hebben we het mijn schoonouders verteld. Ik had een taartje beschilderd met chocolade en hier stond een kinderwagen met babytje op. Ze waren helemaal gelukig voor ons. Het was leuk om te zien. Hopelijk kunnen we het nu snel aan mijn ouders vertellen....en daarna de rest.

Op mijn werk heb ik alleen wel iemand die in barriere verzorgd moet worden ivm een bacterie. Die client durf ik nu dus niet zo goed te verzorgen. Ik vind het niet erg als collega's het weten, maar als ze me feliciteren via hyves, dan ziet mijn zusje het ook en ik zou het niet leuk vinden als ze het op deze manier te horen krijgt. Straks maar even de afdelings-arts bellen, om te vragen hoe besmettelijk en schadelijk het is voor de ongeboren vrucht en wat ik het beste kan doen. Ik wil gewoon geen risico lopen!!!!

401 x gelezen, 0

reacties (0)



  • seven

    hey leuk bedacht dat taartje, En wat betrefd cliënten. Gewoon geen risoco lopen natuurlijk en als je het de collega's verteld en daarbij doorgeeft dat het nog niet bekend is bij de fam houden ze daar dan geen rekening mee? Ik heb geen collega's dus geen idee?!