Al 2 maandjez...

Hallo dames

Jaja ons mups is alweer 2 maandjez oud...

Ze doet het heel goed! Zit nu op 5 flessen van 120cc met 4 uurtjes tussen Eentje te weinig volgens kind en gezin maja als ik haar om de 3 uur geef dan drinkt ze ze niet leeg dus daar hebben we ook niks aan Ach je ze komt toch goed bij dus laat ze maar zagen Ze weegt nu 4.430kg en is (nog maar) 53cm groot haha! Allez ja ik zeg nog maar omdat er babytjes zijn die zo groot geboren worden terwijl die van ons al 2 maandjez is :) Ze was op 3 wekentijd maar een half cm gegroeid Maar das meer als genoeg Zo blijft ze iets langer mijn kleine meisje! Het zal men laatste kleine meisje zijn dus nog even genieten hehe!

Heb met momenten toch nog zo dat 'lege-buik-syndroom' haha! Zo gek... Negen maanden is ze alleen van mij geweest, heb alleen ik haar gevoeld en dan opeens zijn er honderden handen die openstaan haar te nemen! En bij sommige mensen vind ik het echt niet leuk en wil ik alleen maar roepen: geef terug!!! Helaas staan die mensen iets te dicht bij om dat zo maar te kunnen zeggen... Hehe ach ja is een kwestie van gewoon even verstand op nul, goed in en uit ademe enhopen dat ze ze snel teug aan mij of aan men ventje geven haha!

Voor de rest lacht ons poppeke al heeel veel om niet te zeggen de heletijd haha! Soms doet ze zelfs een poging om er geluid bij te maken haha!!! Zo lief! En ze reageerd echt al heel fel op haar grote zus! Ze zijn zo lief samen!!!

Zo dames dat was weer eventjes een berichtje van bij ons!

Groetjezzzz!

433 x gelezen, 0

reacties (0)


  • syllies

    Heerlijk hé? Onze kleine meid lacht ook de hele dag en ook de nodige geluidjes erbij, zo lief!!! Onze dochter zit al op 5 voedingen van 150cc, en daar doet ze het fantastisch op, ze krijgt de laatste om ongeveer 11 uur 's avonds en dan slaapt ze door tot 6 soms 7 uur 's morgens, dus absoluut geen klagen, eigenlijk helemaal geweldig! En meid ook ik heb af en toe dat ze bij iemand zit uit mijn naaste omgeving waarvan ik denk: ik wil eigenlijk niet dat je haar vasthoudt.... Maar ja ik knijp dan maar een oogje toe.... Ook ik kan er eigenlijk niets van zeggen, daarvoor staan ze te dichtbij.
    Maar verder gaat ie helemaal super geweldig hier, Hailey is woensdag ook alweer 7 weken, tijd vliegt! Moet over 3 weken alweer aan het werk en ik heb absoluut geen zin! Hihi.

    Liefs Syl

  • Faya2010

    Een heel herkenbaar verhaal.

  • mijn schatjes

    hahhaha ja mijn zoontje was zo groot en zwaar bij de geboorten, en da klinkt bekent in de oren daar kon ik ook niet tegen bij sommige mensen die luca vast hadden !!!

  • My Angel

    Ha en proficiat met je 300 dagen lid. Ik zie het net

  • My Angel

    Leuk dat het zo goed met haar gaat. En eerlijk gezegd. Yanaïka dronk ook maar 5 flessen