Hallo dames
Eerst en vooral eeen super vrolijk kerstfeest voor iedereeeeen!!!
Tis onze laatste kerst met 3tjes Wel een gek ideetje hehe! Maar wel een super ideetje dat ons beebje er volgend jaar is hehe!
Hebben het lekker rustig gehouden gistere avond... Eerst wat gegeten en toen lekker aan de tv gezeten Ons dochtertje mocht om te zoveel tijd een kadootje openmaken hehe! Was wel leuk want als ze ze allemaal in ene keer ging openmaken werd het 1ne toch maar aan de kant gegooid voor het andere En op deze manier heeft ze eigelijk met alles al gespeeld hehe!
Ik heb een mooie armband gekregen van men ventje!
En ook ons beebje heeft goed feest gehouden denk ik... De buik ging van links naar rechts en nog ne keer terug haha! Naderhand had hij/zij nog eens flink de hik Dat komt ervan als je teveel (vruchtwater) drink eh haha!
Zo dames ik ga jullie laten Moet me dringeeeend gaan klaarmaken Worden tege de middag bij de bomma verwacht Dus menskez Geniet nog van de kerstdag Tis zoo rap om Morgen weer werken
Dadakezzz!
reacties (0)