37 weken VK bezoek

Zo, vanochtend weer bij de vk geweest. Tot nu toe was mijn meisje nog niet ingedaald maar dit keer had ik het vermoeden dat het anders was. En inderdaad, ze is er nog niet helemaal maar ze ligt laag genoeg voor de bevalling en mochten mijn vliezen nu breken hoef ik niet meteen te gaan liggen.

Bloeddruk was verder ook goed: 113/69 en de weegschaal stond nu op 73,4. De laatste weken gaat het toch weer wat harder met de kilo's. Maargoed nog even.

Dit keer heb ik wel weer wat geleerd trouwens. De VK vertelde me dat ze dit keer eventueel kunnen strippen. Dat doen ze wel pas vanaf 40 weken maar de mogelijkheid is er. Ze vertelde dat dat bij een eerste niet gebeurd omdat je voor strippen ontsluiting nodig hebt wat je bij een eerste niet hebt. Bij een tweede kun je wel al ontsluiting hebben ook al merk je er niks van en kunnen ze om die reden wel strippen. Ik wist helemaal niet dat dat zo werkte.

Maar goed, we gaan er van uit dat het niet nodig is en het allemaal vanzelf wel op gang komt. Can't wait!

413 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Oemie

    Spannend en fijn dat alles goed gaat! Nu wachten tot ze geboren mag worden

  • Annahs

    Spannend!