Niet lekker in mijn vel

Hey dames,

Ik had de behoefte om even van me af te schrijven. Ik zit vandaag helemaal niet lekker in mijn vel! Ik weet niet precies waar het vandaan komt, ik stond vanmorgen al op met migraine dus dat is zoiezo al geen goed begin van de dag. Ben onlangs ook weer gestopt met roken, was zo dom om na 3,5 jaar gestopt te zijn weer te beginnen met roken een paar maanden terug.....1 januari samen met manlief weer gestopt. Het lukt aardig alleen soms heb je even van die moeilijke momenten. Een paar maanden terug voelde ik me ook al zo en was toen vast besloten weer flink te gaan dieeten, en om nieuwe contacten te gaan zoeken. Nou valt dat even tegen....dat dieeten gaat met ups en downs, zoals bij iedereen volgens mij. Maar die contacten zoeken jeetje wat is dat lastig! En dan net als zo'n dag als vandaag ben ik heel de dag alleen met de kindjes dan voel ik me gewoon alleen, en dan ga ik weer malen over vanalles en dan voel ik me zo rot! Nou ik ga nu weer even spelen met A. en M. ligt heerlijk even een dutje te doen. Hopelijk voel ik me snel weer wat beter!

404 x gelezen, 0

reacties (0)


  • rennie82

    tja het valt soms allemaal niet mee. atoppen met roken, dieeten en en idd nieuwe contacten op doen is niet makkelijk. waar kun je die vinden en klikt het wel. meid wens je veel succes met alles.

  • proudmom of four

    heej meid

    nou ben ook aan het lijnen al ben ik zwanger probeer gezond te eten water te drinken en het is niet makkelijk
    dus ik doe wel met je mee meid
    en je eigen rot voelen is helemaal niet goed
    en ook hier maal ik dan over dingen die de grootste onzin is
    bijv over me man of dingen van me zelf
    dus als je wil praten mag me altijd pv bericht sturen
    liefssss xxx

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Hè meis, wat rot zeg! Bah! Heb je hier op BB al eens een oproepen gedaan voor nieuwe contacten?
    Ik hoop dat je je snel weer een beetje beter voelt, want het is kl*te als je niet lekker in je vel zit, ik weet er alles van!

    Succes en sterkte meis!

    Dikke knuffel Xx

  • simeloontje

    Ik hoop dat je snel weer lekker in je vel zit!
    Vervelend gevoel is dat he.. niet leuk!
    Dikke virtuele knuffel! X

  • -Opinion-