JAAAAAAA


Oke na die onzekerheid van gister dacht ik:' nu dan maar goed aanpakken'. Dus ik naar de drogist en heb daar 5 (ja ietwat neuroot ;)) testen gehaald! Die vrouw achter de kassa me eens goed bekijken hahaha. (ik kan er soms flink jonger uitzien dan ik ben). Bijna € 40,- afgetikt.....is wel een business hoor die testen!

Eenmaal thuis me heel erg moeten beheersen om ze niet alvast alle 5 te doen....dus maar een filmpje gaan kijken in de hoop dat dat af zou leiden:D 

Vanmorgen om half 7 wakker....(nee hoor ik was niet zenuwachtig :S ) en 2 testen gedaan. 1 van CB en een van een soort van eigen merk 'Yddyl'?! Nou ja die van CB zei binnen de minuut al ZWANGER:) en die van Yddyl ging na een paar minuten ook twee duidelijke strepen vertonen :D

Dus mag ik nu van mezelf wel blij zijn dat ik zwanger ben :) In mijn achterhoofd zit er natuurlijk 'het kan altijd nog fout gaan' en die schreeuwt behoorlijk. Maar ik probeer vertrouwen in mijn lichaam te hebben en niet teveel te piekeren!

En nu ik dan zwanger ben komt het volgende dilemma .........

Hoe ga ik dit in hemelsnaam aan de vader/ mijn familie vertellen???

Oke dit kindje is niet gepland, maar zoooooo welkom! Met de vader heb ik momenteel een LAT relatie en die gaat erg goed! We hebben het ook al vaak over kinderen gehad (hij heeft al een dochtertje) en hij wilde ook altijd een groot gezin. O enne als hij dat niet had gewild had ie niet 'voor het zingen de kerk uit moeten gaan' ;) want hij wist dat ik het niet zo laten weghalen! 

Voor mij geldt dat ik vind dat de constructie waarin we dit kindje gaan opvoeden wel wordt verzonnen ook al is dat dan niet de traditionele constructie! Dit kindje zal genoeg liefde krijgen, zowel van papa, mama als van mijn (en hoogstwaarschijnlijk ook zijn) hele familie! En als iedereen gelukkig is hoeft dat naar mijn inziens niet altijd 'zoals het hoort'. 

Dussss.... het komt altijd wel goed:) Ik heb wel besloten tot de eerste echo te wachten voordat ik het mijn familie vertel....want als het fout gaat heeft iedereen zich onnodig druk zitten maken over een situatie die er niet gaat komen! Het is mijn verantwoordelijkheid en die ga ik met opgeheven hoofd dragen :)

xoxo


391 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Miss.-Sunshine

    Aaah dat gevoel bij een positieve test!! Mijn geluk kon ook.niet op:-) En niet alles hoeft volgens het boekje toch, jullie komen er wel en jullie kleintje komt er zeker hihi.