Update Brian en Eline

Eline is over 22 dagen alweer 2 jaar. de ik ben 2 en zeg nee fase is met alle geweld hier in huis binnen gekomen. mevrouwtje heeft een zeer sterk ontwikkelde eigen wil laat maar en wanneer het niet naar haar zin gaat laat ze het weten ook. 


ook praat ze nu 100 uit. erg leuk, maar wanneer we haar niet gegrijpen zie je de onmacht in haar ogen. ze snapt nog niet dat wij niet alles verstaan van wat ze zegt. dit zorgt bij haar voor de nodige frustraties. arm meisje


maar ook leuk nieuws, ze heeft sinds een week oorbelletjes. ow wat is ze trots. en ze kan zelf haar jas aan doen, wanneer het goed lukt glimt ze van trots. en wij maar klappen en vertellen hoe knap het wel niet is. jaja zelfvertouwen wordt ook aangeleerd hihi. 


en Brian is nu alweer bijna 5 maanden oud. wat gaat de tijd toch snel zeg. hij is een vrolijk mannetje dat altijd lacht en tegen iedereen brabbeld in zijn ow zo lieve baby taaltje.


hij heet sinds 16 maart al 1 tandje. vreemd hoor dat het klein bekkie nu niet meer tandloos is. want ow wat vind ik die tandloze mondjes toch schattig.. 


hij eet al goed groente en fruit nu ongeveer 1/3 potje eet hij op. wortelen vind hij echt smerig, maar met wat appelmoes erbij dan smult hij ervan hihi.


hij wilt steeds zitten, dus de box daar maak ik hem niet blij mee. want hij wilt alles in de gaten houden


broer en zus zijn dol op elkaar. eline kus en knuffelt wat af met Brian. en Brian lacht op zijn beurt het meeste naar Eline. zo een lekker stelletje..


344 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Maja31

    Klinkt goed, mooie fotos ook! Hoe gaat het met jou?

  • brabbeltje

    Wat super leuk om te lezen dat het zo goed gaat !! Gaat echt snel zeg...

  • moesje1986

    leuk om te lezen!!