Baby gevoeld *smelt*



Af en toe voelde ik een zacht plofje in mijn buik maar dit was echt niet dagelijks. Het was zelfs paar weken gestopt.
Eergisteren werd het plofje beetje harder maar nog niet echt van .. 'wauw, ik voel de baby'.

We waren juist thuis van inkopen doen voor Ilani' verjaardagsfeestje deze zaterdag en heb wat hoofdpijn dus ik ging even in de sofa rusten met glaasje cola en ineens *POEF*.. een duidelijk stampje!
Ik verschoot er zelfs van! Zei het gelijk tegen mijn vriend.

Nog geen 2 minuten later heb ik nog een stampje gekregen en daarna nog eentje.
Nu is het weer rustig..

Mijn vriend vroeg gelijk of hij mee mocht voelen maar zelfs ik voel het nog niet aan de buitenkant, dus daar moeten we nog even op wachten.

Weet eigenlijk ook niet van wanneer het duidelijk is aan de buitenkant?

470 x gelezen, 0

reacties (0)


  • 1princess4boys

  • TwincesMama

    Super!!! hopelijk voel je je beeb nu vaker! Echt zo'n geweldig gevoel! Ik hoop dat mijn beebs zich ook binnenkort zullen laten voelen! Soms wel eens een zacht plopje of twee, maar dan denk ik steeds dat ik het gedroomt heb haha

  • bruin.buikje

    *Wauwie*...leuk he?! Bij ons kon mijn man het gelijk ook voelen, rond een week of 18 (de oudste). Ik weet niet zeker of ik eerder al die plopjes voelde, maar op de dag dat ik de baby voelde, was het ook vanaf de buitenkant te voelen . A'many voelde ik 'pas' rond een week of 20, en dan ook meteen aan de buitenkant.

  • satijn

    Ja! Wat heerlijk schat! Ik weet nog dat ik Elias met 16 weken van de buitenkant voelde en dat ik het echt dood maar dan ook echt dood eng vond!

  • Lynn.

    ZALIG
    Ik zou nog zo'n 3 weken moeten wachten voor Jim het zou kunnen voelen, kon ook eerder maar ten laatste dan