Het huisje gaat niet door!

Het huisje dat we konden huren via een familielid gaat niet door!

Ik ga het proberen erg kort te houden en het duidelijk verwoorden.

Je hebt dus die aangetrouwde familielid die het huis geerft had, voordat alle papieren inorde waren ging er heel veel tijd over.
We kregen in augustus 2011 het definitief antwoord dat we dat huisje mochten huren MAAR er kon wat tijd over heen gaan.

Die aangetrouwde familie had 3/4 geerft en haar oma 1/4. Dus dat wil zeggen als er huur word betaald moet die oma 1/4 huur ook ontvangen. In de huis waren ook kosten maar die kosten zijn voor die aangetrouwde familielid.

Haar familie zit helemaal in ruzie omdat ze het niet eerlijk vinden dat juist zij geerft heeft en niet de andere familieleden.

Om nog meer ruzie te vermijden wou ze die 1/4 van haar oma over kopen zodat ze 4/4 bezat en niets moest delen en een zekerheid had dat ook alles echt van haar was en de kosten die ze in het huis steken niet voor niets is geweest.

Maar die oma kan geen afstand nemen van het huis (was een sterfgeval wegens kanker) dus ze verkoopt haar 1/4 deel NIET !!

Nu heeft de aangetrouwde familielid beslist om niet te verhuren tot ze 4/4 bezit. Daar kunnen we dus nog super lang op wachten.

Nu mochten we zelf belissen dat we nog (super) lang willen wachten of we zelf iets anders willen zoeken.

In het huis waren dus ook nog kosten aan omdat er beneden een tandarts praktijk was. Dat wil zeggen dat ze boven woonde en het huis erg raar was ingedeeld.
Boven was er de keuken, slaapkamer, badkamer, woonkamer en op het zolder was de 2de slaapkamer.
Er was geen zekerheid dat de keuken beneden zou kunnen komen dus dan zouden we beneden leven en een verdiep hoger de keuken hebben (???) Dat vond ik ook geen leuk idee eerlijk gezegd ;)

Onze beslissing is snel genomen en we gaan zelf wel opzoek. We gaan niet meer wachten, dat hebben we al genoeg gedaan.

Ik voel me best gekwetst omdat ze met een 100% zekerheid gezegd hadden dat we er konden wonen.
Eindelijk een huisje met een tuin dachten we!

Maar die droom is nu stuk. Een huisje huren is hier erg duur dus het zal wss een appartementje worden met 2 slaapkamers en zonder tuin!

445 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bruin.buikje

    Sorry dat ik nu pas reageer...maar wat vind ik dit jammer zeg voor jullie. Zo naar uitgekeken en op gewacht en nu toch niks. Ik blijf duimen en hopen dat jullie iets anders kunnen vinden! Dikke knuf...

  • lovelymom

    oooo kut zeg!
    komt wel goed allemaal ..

  • sexymama23

    wat ontzettend balen zeg! Niet eerlijk! Vooral omdat het al toegezegd was.MAAR ruzie is ook niet nodig....Veel succes met verder zoeken in ieder geval.Hopelijk hebben jullie snel iets! xxx

  • Mama_

    oooh meid wat stom!!! Ik hoop dat jullie toch iets leuks vinden!!! ik duim in ieder geval voor jullie!!!! Veel liefs!

  • -Mamavan6-

    Balen meidd ,ik d8 dat belgie goedkoop wonen was of heb ik het verkeerd ?Wij willen juist graag jullie kant op

  • lovestory

    wat ongelooflijk jammer maar je moet maar zo denken, hadden jullie erin gezeten en waren er ineens problemen zou je mogelijk op straat staan. Nu weet je tenminste (op tijd) waar je aan toe bent. Komt vast iets veel beters op jullie pad!!