Vandaag is het alweer 7 jaar geleden dat ik mijn vriend heb leren kennen. Nog steeds super gelukkig en een kindje rijker ;)
Een echte date hebben we niet omdat het midden in de week valt en hij is gewoon werken, maar ik heb van hem mijn cadeau al gehad en hij het zijne ook.
Ik heb van hem een mooie grote doos gekregen met daar allemaal lieve 'liefdesdingentjes'. Nee geen vetzakkerij maar bv: lingerie, massageolie, geurkaarsjes, ...
Hij heeft van mij tickets gekregen voor 'BATMAN LIVE'. Hij is namelijk iemand die alles verzamelt van batman en omdat Batman Live hun wereldtournee gaven zijn we daar 2 weken geleden naartoe geweest. Het was echt een super show! Daarna lekker gaan eten :)
--------------------------
Tijdje geleden kwam ik mijn tante en oom tegen in de stad. Mijn tante vroeg of ik niet zo een permanent eyeliner lijntje wou laten zetten. Ja tuurlijk, al lang, maar ik durf het toch niet. Daarom is er nooit iets van gekomen EN ik vind het ook duur!!
Ze had van groupon een bon gekocht en kon zelf niet gaan wegens kanker. Dus ik heb de bon van haar gekregen.
PFOE !!.. Spannend! Het werd werkelijkheid!
Vandaag dus gegaan en heb een bovenste lijntje laten zetten. De pijn viel echt super goed mee. Ze had er eerst verdovende creme op gedaan en langs de binnenkant van mijn ogen werd het wat gevoeliger en de buitenkant kriebelde.
Nu moet ik nog wel een keertje terug want mijn linkeroog (buitenkant) nam minder pigment op.
Dus eerst alles laten genezen en laten ontzwellen en dan moet ik terug voor het bij te werken.
Nu mag ik 4 dagen mijn gezicht niet wassen en een week geen make up aanbrengen. GEEN korstjes aftrekken en ijs leggen + creme smeren voor het te laten genezen en ontzwellen.
Het valt dus allemaal goed mee (buiten dat ik hoofdpijn wel heb?)
De voor en na foto's komen wel als alles genezen is ;)
reacties (0)