Uitslag kinderarts -Ilani-

Na een dik jaar is Ilani EINDELIJK doorgestuurd naar de kinderarts.

De laatste weken waren echt verschrikkelijk. Het hoesten werd erger en erger en ze gaf er per nacht zeker 4 keer van over.

Dus woensdag hadden we een afspraak en moest ik op veel vragen antwoorden. Wanneer ze precies hoest, hoeveel en wanneer snot ze heeft, heeft ze in de zomer ook veel, wanneer was ze laaste naar de NKO arts geweest,..
Was best moeilijk te antwoorden want het gaat namelijk over 1 jaar en 4 maand (sinds we verhuisd zijn).

Ze hebben bloed afgenomen, ze was echt SUPER flink en gaf geen kik! Dan moesten we foto's laten nemen van haar longen. Hij hoorde al wat ruis erop en het was ook op de longenfoto's te zien maar helemaal niets om ons ongerust over te maken.

Hij heeft haar ook getest op een bacterie die op de longen kon zitten (voor zekerheid) maar die was gelukkig negatief.

De uitslag is dus dat ze kinderastma heeft, overgevoelige luchtwegen dus.

Dus is er een temperatuursverschil, inspanningen doen, gras, bomen, huisstofmeid,... en natuurlijk de schimmel in ons huis doet er helemaal niet goed aan, .. alles wat ze inademt is snel overgevoelig en begint ze van de hoesten. De reactie overgeven is door het hoesten en helemaal niet slecht want zo geraakt ze haar slijmen kwijt.

Nu moet ze 2 puffers nemen, de ene is een noodpuffer die ze nu een week 4 keer per dag moet nemen en de andere is de puffer voor 'altijd' en die moet ze 2 keer nemen.
Die gewone puffer slaagt niet direct aan en daarom moet ze nu die noodpuffer een week nemen zodat ze toch niet meer moet hoesten en overgeven.

Volgende week terug op controle.

Ik vind het echt erg dat ze dit moet meemaken maar we weten nu EINDELIJK wat er met haar is. Kunnen we er ook iets aan doen.
Ik ben er bijna zeker van dat die allemaal gekomen is door de schimmel hier in huis.
Had er zoveel van gelezen dat door de schimmel in huis je astma kan krijgen en zeker gevaarlijk is voor kinderen.

Eerste nacht is super verlopen, ze is om 19u gaan slapen en heeft beetje gehoest. Dan in de nacht niets meer!!
's Morgens was ze echt super opgewekt.

531 x gelezen, 0

reacties (0)


  • twee diamantjes

    hallo miss-i,

    Volg eigelijk al heel lang je blogs en hoe het met je dochter gaat want ik heb precies de zelfde probleem met mijn dochter ze hoest ook heel erg en vooral savond als ze slaapt heeft ook een hele tijd gehad dat ze in de nacht overgeeft niet zo extreem als ilani jou dochter maar ook in de nacht overgeven en heel erg hart hoesten toen zijn we naar de huisarts geweest en die heeft ons naar de kno arts doorgestuurd en daar zeiden ze dat haar neusamandelen er uit moesten dus hebben we dat laten doen.Maar het hoesten is nog steeds niet over en ze hoest nog steeds heel hart in de nacht denk ook maar dat ik nog een keer naar de huisarts ga en toch door blijf vragen dat ik ook door verwezen wil worden naar een kinder arts meschien heeft mijn dochter ook wel astma want die klachten die jij schreef over ilani zijn precies hier het zelfde ben heel blij voor jullie dat jullie nu de oplossig hebben voor jullie dochter heel veel beterschap en hoop dat jullie snel van die schimmelhuis afkomen en dat het dan alleen maar nog beter zal gaan met ilani....

    Liefs,
    Twee diamantjes

  • Cato80

    Heel erg vervelend idd maar wel fijn dat er nu iets aan gedaan kan worden. Snel naar jullie nieuwe huisje dan zal het vast nog beter met dr gaan. Sterkte

  • lovelymom

    ooohhh wat een toestand, maar nu weten jullie waar het aan ligt zielig hoor....

  • lovestory

    jeetje joh, ook niet leuk voor die kleine meid maar wel heel fijn dat jullie nu weten wat er is en dat er iets aan gedaan wordt waardoor little miss meisie zich weer wat beter voelt. Beterschap.

  • Franny

    Nou prettig om te weten wat er aan de hand is zodat je er inderdaad wat aan kunt doen maar wel erg onprettig voor haar vervelend hoor...!

  • sexymama23

    he wat rot zeg! Wel stom dat ze er nu pas achterkomen.Bij pearl waren ze heel rap.Hopen dat ze maar snel opknapt.Ze heeft zich al heel flink gehouden, grote meid dat ze is.Grote kans dat ze er overheen groeit.Laten e dat met z'n allen hopen!

    xxx

  • bruin.buikje

    Wat sneu voor prinsesje zeg! Heel veel sterkte met Ilani!

    ps: weet je al wanneer jullie kunnen verhuizen?

  • infanzia

    Zielig he die puffer, gavino heeft die nu ook :( sterke met Ilani!

  • Mama_

    wat goed dat jullie nu eindelijk weten wat er scheelt met haar! En uitraard dat ze kan geholpen worden!!! Hopelijk is slaagt de medicatie goed aan!! Veel beterschap!!!

  • Janet5

    Gelukkig weet je nu wat het is en kun je er iets aan doen. Maar wat een K. situatie zeg! Zijn jullie inmiddels verhuisd naar een schimmelvrij huis of nog steeds op zoek? Succes!