Box eruit!!!

afgelopen weekend was ik aan het tellen hoe vaak Jan  in de box had gezeten de afgelopen weken, ik kwam op 1x uit!! conclusie: die kan er wel uit!! En dat hebben we dan ook gedaan, samen met Toon heb ik hem uit elkaar gehaald en in de schuur gezet, zucht......................zo zit Toon erin en zo helpt hij mee met slopen..............maar goed dat even terzijde, er staat nu een tafeltje met stoeltjes, en dat vinden Jan en Toon alletwee erg gezellig. wel grappig dat Toon er tot ruim 1,5 in heeft gezeten, maar die zag niemand anders elke keer buiten de box spelen, en Jan wil zijn waar Toon is!!

het was wel een raar moment, want ik dacht nog even, straks komt dit moment nooit meer, van een box in je kamer neerzetten.......wie weet is het nu wel klaar, maar wie weet komt de box er over een tijdje weer in, de tijd zal het leren!!!

394 x gelezen, 0

reacties (0)


  • h@nneke

    Wij hebben de box ook niet meer opgezet in ons nieuwe huis. Toen we nog bij mijn ouders woonden deden we hem er al nooi meer in. Hoewel het nu soms wel eens handig zou zijn. Even een schilderijtje ophangen oid is direkt een hele onderneming. Hij wil overal bij zijn en 'meehelpen'. Jij hebt natuurlijk een grote broer die Jan een beetje bezig kan houden, fijn dat ze het samen zo leuk hebben. Ik ga voor je duimen dat je de box nog eens op kunt gaan zetten hoor!

  • vrouwtjetheelepel

    Dat gevoel van wie weet gebruik ik die box niet meer, had ik ook ff maar we hebben goede hoop :-)

    Lief dat Jan overal wilt zijn waar Toon is.

  • mutley

    tja onze kleintjes worden groot, hopelijk kan je met de tijd je box weer eens neerzetten........het is je gegunt.