Vandaag om half 2 moesten we in maastricht zijn voor een echo van noahs hartje
we kwamen half uurtje te vroeg aan want we konden bij de stoplichten gelijk doorrijden in plaats van dat we in de file staan meestal
eerst zijn we een ECG-tje wezen maken .. papa moest even iburpofen innemen want die had die ochtend een kies laten trekken dus mama en noah gingen even alleen \
noah heeft eerst in de wachtkamer lekker zitten dollen/gieren enzv
en had de harten van 2 oude dametjes gewonnen . die waren helemaal verzot op m :)
toen waren we aan de beurt . noah vond het uitkleden niet zo leuk . en de plakkertjes op zijn borst /armpjes /benen vond hij heel erg naar en moest dus even huilen .. gelukkig heeft hij daarna even stil gelegen en was dat zo klaar , het eraf halen was ook weer even brullen .. ( t is ook alweer ffies geleden geweest ) daarna gauw mama stevig vast houden en niet meer loslaten .. hahah zo bang was hij !
daarna zijn we naar de kindergeneeskunde gelopen .. we mochten noah gelijk wegen en meten
hij was bijna 84 cm en woog 10,7 kilo .. en kilo aangekomen in 4 maanden tijd . volgens de cardioloog was dat heel goed voor zijn doen .
toen mochten we naar binnen . eerst werd noah's saturatie gemeten . die was 83 .. goed voor zijn doen .. dus dat was heel mooi :)
er werd naar de kleur/levertje gekeken , even geluistert naar het hartje ook dat was allemaal prima in orde
toen werd de echo gemaakt .. hij heeft alles goed doorbekeken tot hij op een punt stopte waar hij flink lang bleef kijken
ik keek mario aan ,, me hart zat in me keel !! .., en zei op een gegeven moment .., alles is toch wel in orde he ??
hij draaide zich om . ja alles is super prima in orde . ik sta er zelf even van te kijken hoe GOED noah het allemaal doet
dat zie je niet vaak .. ik vroeg hem waarom zijn saturatie zo laag was en of dat na de laatste operatie normaal is zoals bij een normaal kind ..
dat kwam nu doordat er nog te veel ????? zuurstof rijk en zuurstofarm bloed bij elkaar kwam ofzo ?? begreep het niet helemaal haha . maar na de laatste operatie zou dat rond de 90 moeten zijn
ook heb ik gevraagt hoe de toekomst zal zijn met zijn lekkende hartklep . hij zei dat die na de 2e operatie echt onwijs goed verbetert is en hij verwacht dat de 1e jaren geen problemen meer mee . mocht dat weer problemen gaan geven dat zouden ze kijken of ze die weer wat konden vernauwen .
hij vertelde dat zoals het er nu uitziet noah waarschijnlijk helemaal geen kunsthartklepje meer nodig zal hebben
dus dat is super goed nieuws ..
verder moesten we vooral zo door blijven gaan hoe we het nu deden . noah zag er goed uit . en dat was echt mooi
we hoeven nu pas over een half jaar weer terug te komen !!!!!
dus ik ben echt onwijs BLIJ en TROTS !!!!!
Ook begint noah eindelijk sterker te worden in zijn benen en heb ik het idee dat het niet lang meer duurt eer hij gaat staan ! ( uitzichzelf ! ) want als we m zelf neerzetten kan hij al een flinke tijd staan aan de tafel / box / bed
zo ik ben me helemaal op van het ziekehuis dagje en ga hier de boel even opruimen . dan plof ik me op de bank neer , ga gtst zien en een boek lezen en even alles laten bezinken ..
het is na een hele moeilijke start/jaar even heel moeilijk te bevatten dat het nu werkelijk echt GOED gaat .. ben echt zo onwijs blij en gelukkig voor mn boefje !! ..
lieve meiden uit mijn BB - lijst ( met de kindjes met een hartafwijking ) ik hoop voor jullie ook gauw een betere periode want ook jullie is dit zo onwijs gegunt !!!
liefs !!! van gabrielle Mario milano & noah (L)
reacties (0)