Vrijdagavond om 17:10 vond m'n man dat ik toch echt wel even een test moest doen. Ik wilde eigenlijk tot zaterdagochtend wachten met testen, maar m'n man hield het niet meer dus het moest gebeuren.
Met bibberende knieen ging ik naar de badkamer even in een potje piesen en testen maar. Na 2 minuten kwam die dan. een mooi 2e streepje. Echt heel donker was hij niet, maar was 1 dag voor m'n NOD en nadat ik toch aardig wat had gedronken.
Maar goed ik mag nu toch echt zeggen IK/WIJ ZIJN ZWANGER!!!!!! Ons kleine mannetje krijgt als alles goed gaat eind april een broertje of een zusje.
Wij hebben het nog aan niemand verteld, ik ga eerst morgen ochtend nog een test doen en hopen dat die streep donkerder is. En natuurlijk blijft de spanning en angst. Hopen dat het goed gaat. Heb nu al 3 keer in m'n leven een miskraam gehad en hoop het niet nog een keer te hoeven mee maken.
Er zijn hier ook meiden die ik in m'n hyves vrienden lijst heb staan. AUB vertel er niks over op hyves, want ik wil eerst zelf de ouders en overige familie van op de hoogte stellen en niet dat ze het via hyves of via via horen.
Maar eerst gaan we hier nog even door met genieten
reacties (0)