van de week had ik toch echt de hoop dat het raak was, De aders op m'n borsten waren donker en zeer goed zichtbaar. M'n tepels waren ook helemaal verkleurd. M'n buik was nog dikker dan dat ie aldoor al was en keihard.
Nou dachten m'n man en ik zou het dan nu echt raak zijn, want dit had ik nog nooit eerder gehad.
Gister nog temp gemeten 36,9 (vorige ronde was m'n cyclus 26 dagen en gister was m'n 26e dag van deze ronde. Ik nog blij gelukkig temp is nog hoog.
Vanochtend ook getempt en jahoor weer 36,9 mooi dacht ik nog dan wordt ik vandaag niet ongie. Ik had nergens last van even plassen. Maar wat was daar????? Die verdomde rode duivels??!!! En niet zo'n klein beetje ook. Nog maar een keer getempt en weer 36,9??? hoe kan dat nou?? Als ik ongie ben daalt m'n temp altijd naar 36,5/36,6
Vanmiddag en vanavond toch ook even getempt.. en was beide keren 37,3.....
Hoe het komt dat m'n temp hoger blijft?????? geen idee......
Nog steeds erg zichtbare aders, hopelijk zakt dat wel weer af want is evengoed ook wel pijnlijk.
Ben m'n lichaam wel even goed zat.
Heb nu al 2 rondes klachten en ze gaan niet weg ook niet naarmate de cyclus loopt.
mijn klachten die nu al 2 rondes elke dag er zijn: grotere erg gevoelige borsten
moe/ misselijk
pijn rechts net boven m'n lies (sinds eisprong aan die kant)
last van erge haaruitval
opgezwollen (harde) buik
Aangezien de rode duivels duidelijk aanwezig zijn had ik besloten om me vanavond eens goed te gaan bezatten, maar heb voor de zekerheid om 100% zeker te zijn dat het niet een verdwaalde bloeding was een zwangerschapstest gedaan. En hoe ik ook hoopte er verscheen geen 2e streepje.
Aankomende ronde laat ik even voorbij gaan dan zou ik in mei moeten bevallen als het wel lukt en we hebben al zoveel jarigen in mei dat we gewoon een maand voorbij laten gaan. Ook wel even lekker hoor een maandje er niet mee bezig zijn, hier kermis vieren en lekker samen met een vriendin naar een feest. Hopelijk brengt de maand september meer geluk
reacties (0)