16 weken echo

Lieve dames bedankt voor jullie berichtjes en medeleven.


Morgen 17 weken, maar hier nog een verslagje van afgelopen week (16)


Afgelopen vrijdag met 16 weken weer een echo in het ziekenhuis gehad om in een vroeg stadium naar haar orgaantjes te kijken.. Hieruit kwam dat de cyste was meegegroeid en dat er nu ook wat vocht in haar lichaampje aan het ontstaan was (hydrops), verder lijkt het erop dat haar linker harthelft kleiner is als rechts.. Zorgwekkend allemaal! Prognose 95% dat het fout gaat en 5% dat het allemaal goed komt.. De arts heeft al een keer gezien dat het goed is gekomen en op internet ook positieve verhalen gelezen. Wij willen voor die 5% gaan haar die kans geven want ze doet het ongelooflijk goed! Elke keer als we haar hartje horen een vechtertje! Hoe wij ons voelen, verdrietig en enorm angstig voor wat komen gaat.. waarom, waarom moet ons of iemand dit overkomen! Zo'n lief klein meisje waar we al zo ontzettend veel van houden! Ik heb nu wekelijks een check up bij de vk en met 19 weken weer naar ziekenhuis en dan weer echo samen met een cardioloog erbij.


Afgelopen week hebben we op eigen verzoek nog een echo gehad, dit was heel fijn! Ons meisje bewonderen! We hebben een mooi filmpje gemaakt en mooie foto's meegekregen! Dag erna hebben we onze eerste check up door de midwife gehad, dit was allemaal goed met wederom een mooi kloppend hartje! 160 bpm. Lieve E we hopen dat we je in maart in onze armen te kunnen houden! Ons lieve kleine meisje!

1153 x gelezen, 0

reacties (0)


  • surroKIWIbaby

    Oh meid, ik hoop dat jullie kleine meid jullie zal verbazen met hoe sterk ze is!

  • tantnana

    pff, das wel heel zwaar! Veel sterkte en we hopen dat jullie bij die 5% horen!

  • borrelli91

    Woh, wat spannend allemaal! Ik hoop ook echt voor jullie dat alles goed mag blijven gaan en dat jullie bij die 5% horen.. Veel sterkte komende weken

  • PoePSie18

    Ik herken die rollercoaster ik hoop dat ze bij de 5% hoort.

  • Haasje79

    Jeetje, wat een achtbaanrit is jullie zwangerschap. Respect voor de manier waarop jullie er mee om gaan, hoe moeilijk dat mij lijkt in deze situatie. Ik blijf je voor je hopen, dat jullie vechtersmeisje bij de 5% hoort.