Zo, ben net terug! Tis een beetje erg uitgelopen maar..... Wat ben ik blij dat het achter de rug is. Het was een ontzettend aardige vrouw die, voor mijn gevoel, totaal begreep wat er aan de hand was. We hadden echt lol met z'n 2en!
Heb haar mijn hele verhaal verteld met verleden en ze kwam door dat verhaal tot de conclusie dat ik waarschijnlijk gewoon luie eierstokken heb. Om dat zeker te zijn moest ik gelijk bloedprikken. Ben geprikt op allerlei hormonen dus ben benieuwd! Donderdag 18 juni moet ik terug voor de uitslag en krijg ik dus ook te horen wat er nu gaat gebeuren.
Waarschijnlijk krijg ik dus gewoon een hormonenkuur. En hoefde gelukkig niet met m'n benen in de stijgbeugels haha! Maar moet dat gebeuren dan vind ik dat nu niet meer zo erg want tis echt een leuke gyn! Ben zo opgelucht!!!! En ik houd jullie op hoogte!
reacties (0)