Ik lees alles hoor, maar ben zo druk dat ik vaak niet reageer of zelf een blogje schrijf.
Hier alles oke. Kindjes doen het goed. Met mij en partner ook alles goed. Tyler is een btje hoesterig snachts. Ik heb zijn longen laten checken, niks aan de hand. Kon wel voorbode voor allergie/astma zijn (zit in de fam). Dus even in de gaten houden.
Leuk nieuwtje; We gaan waarschijnlijk een huis kopen. Klein vrijstaand huisje. Het is nog niet zeker hoor. Maar de plannen zijn er en er is actie ondernomen, Super spannend dus. Maar nog even afwachten..
Maar dit betekend ook dat we moeten trouwen of geregistreerd partnerschap moeten doen. Nu wilde we wel trouwen maar nog niet echt geld voor een leuke bruiloft.. Dus nu in dubio.. Gratis trouwen en later opnieuw doe met alles erop en eraan. Of voor het geregistreerd partnerschap gaan en later trouwen.. Vind het zo zonde om zo simpel te trouwen.. Het is toch je meisjesdroom met een jurk en alles erop en eraan!
Wat spannend zeg dat jullie misschien een huisje gaan kopen! Snap dat je in dubio bent, zou ook niet zomaar even snel willen trouwen, het is toch iets heel bijzonders. Vind je mannetjes echt groot geworden zeg! De oudste lijkt op papa en de jongste op mama! Super hoor.. Geniet van je gezinnetje! Leuk weer eens wat van je te horen!
reacties (0)