Behoorlijk geschrokken

vanavond erg geschrokken matthijs en ik waren aan het ouwehoeren dus hij gaf mij een klap op de kont waardoor ik door een rare beweging een pijnscheut in de buik kreeg het leek of mijn buik scheurde van binnenuit. nu nog erg last van heb erg balen..effe afwachten.. erg benieuwd wat dit was geweest..

390 x gelezen, 0

reacties (0)


  • meissie-88

    iedereen bdankt vanmorgen ging het al een stuk beter zal maandag bij de controle wel effe aangeven was echt.efe bang..

  • 2605LukasSeppe2606

    heb ik snachts ook is gehad tijdens het draaien in bed .. moest me er volgens gyne geen zorgen om maken maar had er ook niet echt duidelijk antwoord op banden ofzo etc ..liefs

  • manon-84

    Heb je de vk wel gebeld? Xxx

  • Thamaartje 2

    Voor alle zekerheid zou ik de VK bellen.
    Heb je meteen zekerheid..Succes, en doe rustig aan!

  • willuku

    als je veel last houd even je vk bellen. Kan best wat gescheurd of gesprongen zijn...Miss je bovenste vliezen?! Ff lekker rustig houden ;)