Sjuul is vandaag 9 maanden, wat betekend dat ik vanaf vandaag officieel ontzwangerd ben. Ik zou dus nu al mijn overige kilo's kwijt moeten zijn en...dat is ook BIJNA zo. Ik weeg nu 68, natuurlijk nog wel te zwaar, maar ik begon op 63..dus nog de gevreesde 5 kilo die heel moeilijk eraf te krijgen zijn..Maar we gaan met goede moed verder..het komt wel goed natuurlijk.
Pfff, alweer 9 maanden geleden dat mijn binkie is geboren...tis toch niet normaal hoe snel de tijd gaat. Over 3 maanden wordt hij alweer 1 jaar. Voor m'n gevoel duurde die tijd bij Mees veel langer.
T wordt wel steeds leuker, al mis ik soms mijn kleine baby wel. Tis waarschijnlijk toch echt de laatste en dus komt die tijd nooit meer terug. Terwijl ik dat typ vind ik het erg, maar ik weet ook dat het goed is zo. Het is druk zat met 2 kindertjes, en in deze tijd waar je ook nog heel veel andere dingen 'moet' is dit voor ons nog te behappen. Maar ach, we gaan weer sentimenteel doen.
Hier nog een paar leuke foto'tjes..
TOEN






EN NU..




T gaat allemaal zo hard..
xxx
reacties (0)