Verloskundige

Vandaag voor intake bij de verloskundige geweest. Toch wel weer ongerust en gespannen. Dat blijft toch zo. Even de vragen doorgenomen en toen geluisterd. Daar was hij of zij meteen! Ze kon de baby al voelen in de baarmoeder. M'n baarmoeder ligt flink hoog, als het mijn eerste kind was geweest had ze me doorgestuurd voor een echo, want dan waren het er misschien twee geweest. Maar ja, dit is natuurlijk mijn zesde zwangerschap al, dus gaat dat ook sneller. Dus, niks aan de hand! Het hartje klopte super, we konden het horen schoppen. Ik voel het al elke dag, heerlijk!

Maandag mag ik weer voor een echo naar de gyn. Ben benieuwd!!!

Groetjes Marian

377 x gelezen, 0

reacties (0)


  • clara99

    Hey Marian,
    fijn weer, die geruststelling. Ik voel het met name 's avonds. Als ik op de bank hang of op bed ga liggen. Ik had vrijdag ook controle en de baarmoeder lag 2 vingers onder de navel. Het hartje ook gehoort. Op naar de 20 weken echo. Groet rian

  • Wonder1

    Heey!
    Wat fijn voor je lekker hoor:) Een hele geruststelling weer! Liefs

  • mama.van.2.boefjes

    he wat fijn zeg! ben blij voor je meis! liefs janna

  • GiesM772e

    Goed om te horen hoor! Wel een heftig verleden tot nu toe! Ik hoop van harte dat dit wondertje in goede gezondheid geboren wordt straks!
    groetjes,