13 ballonnetjes alweer!! Time flies hihi. Toen ik nog maar net op bv zat heb ik echt veel eraan gehad, advies en steun uit alle hoeken, als nieuw aanstaande moeder deed me dat goed:)
Verder moest ik zo lachen om hugo vandaag..
Hij vroeg mij wat dat dingetje was op de koelkast. Ik antwoorde; dat is een magneet..waarop hugo zei; neehoor, dat mag wel!! Lol
Vanmorgen weer een checkup gehad bij de vk..alles was weer in orde gelukkig. Meisje was lekker druk aan t schoppen waar het apparaatje zich bevond, was wel grappig.
Mijn volgende afspraak wil ze weer bloed van me prikken, dat doen onze verloskundigen nu zelf..hopelijk doet ze het dit keer beter dan de vorige keer want toen kon ze niet goed prikken en deed t best zeer met blauwe plekken als gevolg
reacties (0)