Vervolg over mijn bazen

Hey meiden,

Nou wat blijkt nu, het is allemaal weer eens een storm in een glas water.
Mijn ene baas had het wel aan de andere baas verteld, hij was het gewoon vergeten. En omdat er er wat problemen waren met andere collega's heb ik alles over me heen gekregen omdat hij gefrustreerd was. Wat een sukkel!!!!!!
Hij is 's avond naar die andere baas gegaan en onderweg had hij ineens het licht gezien. daar aangekomen bleek dat hij zich toch wel schuldig voelde tegenover mij en Michiel. Zij hebben nu overlegd dus dat ik gewoon extra pauze(s) krijg.
Maar hoe dan ook, ik weet niet of ik het daarmee ga redden. Gisteren had ik ook al extra pauze, maar omdat bij mijn collega's de planning in de war liep, heb ik in die pauzes gewoon door moeten werken om hen uit de rottigheid te halen. Nou kun je wel zeggen, gewoon lekker gaan zitten, maar als je ziet dat je collega's helemaal vast lopen, geen tijd hebben om een broodje te eten en dan ook nog eens een uur langer moeten blijven, tja dan ben ik er niet de persoon naar om ze het maar zelf uit te laten zoeken.
Dus ik heb met Michiel afgesproken dat we het deze week en volgende week aankijken. Volgende week moet ik ook naar de VK. En als ik dan gewoon nog geen gebruik van mijn pauzes maak of kan maken dan meld ik mij ziek en ga wel twee weken eerder met verlof. Want ik moet inderdaad aan mijzelf en aan de baby gaan denken.

Bedankt allemaal voor jullie lieve berichtjes, en ik hoop dat het van nu af allemaal weer vrolijke blogs worden!

Liefs van Marloes

385 x gelezen, 0

reacties (0)



  • kim16juni

    gelukkig viel het mee. aan jezelf blijven denken he!!!niet alleen aan anderen. liefs kim