Hallo lieve BBers,
Vandaag pas laat een update we zijn lekker de hele dag buiten geweest,even van de zon en teveel mensen in de stad genoten,daarna lekker in ons stamcafe wat gedronken en een hapje gegeten met de kids.
Maar goed zal jullie niet langer in spanning houden,Mysti heeft om een uur of 5 gebeld er is niet heel veel verandering,hij krijgt weer slaap middel omdat hij een soort epileptische aanvallen had en medicijnen om dat te onderdrukken,maar dat schijnt niet heel erg zorgwekkend te zijn.
Verder was ze zelf heel erg geschrokken vanmiddag omdat zijn hartslag van 140 naar 80 ging,dus de arts heeft haar uitgelegd dat dat geen kwaad kan maar dat het voor haar niet goed is om de hele dag naar de monitor te staren.
Verder was er op de afdeling een baby met een infectie dus ze gaan haar nu testen om te kijken of ze anti stoffen heeft zodat de baby in haar buik geen gevaar loopt.
Ze gaat haar adres als het goed is vandaag nog doorbellen/smsen.
Verder helaas geen nieuws,liefs en ga door met de kaarsje sen gebeden als jullie dat willen doen!
Liefs Mar
reacties (0)